جنگ آمریکا نه با دولت، بلکه با ۸۲ میلیون ایرانی است /اقدامات امروز آمریکا جنایت علیه بشریت است

شناسه خبر: 174156 سرویس: گوناگون سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۴۳ : ۲۲ : ۰۰
جنگ آمریکا نه با دولت، بلکه با ۸۲ میلیون ایرانی است /اقدامات امروز آمریکا جنایت علیه بشریت است
حسن روحانی رئیس جمهور عصر امروز در مراسم بهره‌برداری همزمان از چند طرح اقتصادی و زیربنایی در آذربایجان غربی گفت: افتتاح طرح، و رشد و نمو کشور همیشه به عنوان ساعت های بسیار خوب و موجب تحول برای ملت و مردم ما است.
۵۵آنلاین :

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی سه شنبه شب در شورای اداری آذربایجان غربی در شهرستان ماکو، افزود: سران کاخ سفید می خواستند ایران را به شورای امنیت برده و تحریم های جهانی علیه کشورمان به وجود بیاورند که این امر با هوشیاری ملت ایران با خودداری از خروج از برجام نقش برآب شد.
وی اظهار داشت: تحریک برای خروج سایر اعضای برجام ،دیگر نقشه آمریکایی ها بود که نتوانستند هیچ کدام از این کشورها را با خود همراه کنند و در این توطئه شکست خوردند.
وی اضافه کرد: آمریکا در پایان راه ناچار شد تا خودش از برجام خارج شود و عهد خود را بشکند.
رییس جمهوری ادامه داد: آمریکا در این راه نیز تنها ماند که همین امر جزو افتخارات تاریخی ملت ایران است.
رییس جمهوری با اشاره به اینکه کاخ سفید در مرحله بعد به دنبال جلب حمایت سازمان ملل و نهادهای بین المللی علیه ایران بود، گفت: با این وجود ایران در دادگاه بین المللی لاهه، آمریکا را محکوم کرد که این امر موفقیتی بزرگ در تاریخ حقوقی کشورمان به شمار می رود.
حجت الاسلام والمسلمین روحانی، آمریکا را بزرگترین قدرت استکباری جهان و جمهوری اسلامی را به عنوان نماد دین اسلام ، عزت و استقلال در دنیا بیان کرد و افزود: در حال حاضر مظهر تمام خوبی ها در مقابل تجسم همه بدی ها قرار گرفته که این امر باید به همه مردم دنیا تبیین شود.
وی اظهار داشت: کار امروز آمریکایی ها جنایت علیه بشریت است، زیرا آنها جلوی خرید دارو، مواد غذایی و اعزام بیماران برای معالجه را گرفته اند.
وی با تاکید بر اینکه آمریکا باز هم در برابر ملت ایران پشیمان و رسوا خواهد شد، اضافه کرد: جنگ آمریکا با دولت ایران نیست، بلکه با یک ملت بزرگ و شکست برای آنها در این جنگ حتمی است.
وی با اشاره به اینکه رییس جمهوری آمریکا به فکر شکست ایران در مدت کمتر از 3 ماه بود، تاکید کرد: آنها به دنبال جلوگیری از جشن چهلمین سال انقلاب بودند، ولی ایران اسلامی در حال حاضر از هر زمان دیگری مستحکم تر است و همچون قرن های متمادی در تاریخ جاودانه خواهد ماند.
دکتر روحانی با اشاره به اثرگذاری چهار گروه صهیونیست ها، افراطیون داخل آمریکا، مرتجعین منطقه و گروهک های ضد انقلاب بر سران آمریکایی گفت: این مشاوران نیز برای رسیدن به مقصود خود سر کاخ سفید را کلاه می گذارند.
این خبر تکمیل می شود ...


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چرا تحصیل‌کرده‌ها کارآمد نیستند؟

اخیراً یک دانشجویِ کنجکاوِ دکتری از این نویسنده پرسید: " کم نداریم مدیرانی که تحصیلاتِ عالیه دارند، از دانشگاه های خوب دنیا فارغ التحصیل شده اند و بسیار هم جهان دیده هستند. چرا آنها در مدیریت، تا این حد اشتباه کرده و هم چنان اشتباه می کنند؟"

چگونه از شر میلیاردرها خلاص شویم؟

توماس پیکتی می‌گوید نابرابری اقتصادی طبیعی نیست بلکه ناشی از ایدئولوژی‌های سیاسی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : استناد پوتین به آیه قرآن در حضور روحانی و اردوغان

ویدئو : تایید کشته شدن پسر بن لادن

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر