جمعیت الوفاق بحرین: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خیانتی بزرگ است

شناسه خبر: 150066 سرویس: جهان ، گوناگون پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۰۶ : ۱۷ : ۰۰
جمعیت الوفاق بحرین: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خیانتی بزرگ است
جمعیت الوفاق اسلامی بحرین در بیانیه‌ای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را خیانتی بزرگ دانست.
۵۵آنلاین :

 جمعیت الوفاق اسلامی بحرین در بیانیه‌ای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را خیانتی بزرگ دانست و اعلام کرد: ملت بحرین اعلام می‌کنند بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و صهیونیست‌ها در بحرین جایگاهی ندارند.

جمعیت الوفاق بحرین در این بیانیه تاکید کرد: "برخی گزارش‌های رسانه‌ای مبنی بر دعوت رژیم بحرین از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل برای سفر به این کشور، باعث شده است میزان حساسیت‌ها به خط قرمز‌ها در بحرین افزایش یابد و ملت ما در برابر چالشی بزرگ و خطرناک قرار گیرد بدین مضمون که چنین تغییری در سیاست‌های رسمی باعث مصادره همه ارزش ها، موازین و تعهدات انسانی و اسلامی ملت بحرین در برابر مهمترین و نخستین آرمان عرب‌ها و مسلمانان یعنی مساله قدس و فلسطین اشغالی می‌شود.

الوفاق تاکید کرد: سکوت رژیم بحرین و مقامات این کشور در قبال این مسئله (عادی سازی روابط) موضوعی شوم و نشان دهنده وجود طرح‌هایی خبیثانه است و ملت ما را در برابر این مسئولیت قرار می‌دهد که با این سفر (سفر نتانیاهو به منامه) مخالفت و با صدای بلند اعلام کنند تصمیم قطعی ملت بحرین این است که به هیچ عنوان صهیونیست‌ها در این کشور جایی ندارند و ملت بحرین که از ابتدا به آرمان‌های خود پایبند است، از قدس، فلسطین و آرمان‌های امت اسلام چشم پوشی نخواهد کرد.

جمعیت الوفاق اعلام کرد: بنیامین نتانیاهو نباید وارد خاک و کشور ما شود، او هیچ جایی در این کشور ندارد و همه اقشار و گروه‌های مردم بدون استثنا در برابر او خواهند ایستاد و به طور قاطع با این سفرمخالفت خواهند کرد.

الوفاق همچنین تاکید کرد: هرگونه طرح عادی سازی، سهل انگاری و نرمش در برابر رژیم صهیونیستی خواه از طریق عادی سازی اقتصادی، ورزشی، رسانه ای، تجاری در هر نوع، هر سطح و شیوه‌ای مردود و محکوم است.

الوفاق از ملت‌های عربی و اسلامی و همه ملت‌های آزاده جهان خواست مخالفت خود را با این اقدام تحریک آمیز اعلام کنند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بودجه بنیادهای خاص فرهنگی را قطع یا کم کنید

یک سال هم به برخی مؤسسات غیر مولد کمک نشود به جایی بر نمی‌خورد. بگذاریم مردم در سال 98 از دستاوردهای قبلی این موسسات استفاده کنند.

نورچشمی‌ها همین دور و برند

آمارهای ٦ ماه نخست‌ سال‌جاری نشان می‌دهد استان‌های تهران سمنان، یزد و اصفهان بیشترین میزان تسهیلات بانکی را دریافت کرده‌اند. این در حالی است که کردستان و سیستان و بلوچستان از همه مظلوم‌ترند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر