جشن نوروز ايرانيان در قزاقستان

شناسه خبر: 129695 سرویس: فرهنگ و میراث فرهنگی ، گوناگون دوشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۷, ۲۰ : ۱۸ : ۰۰
جشن نوروز ايرانيان در قزاقستان
جشن بزرك عيد نوروز در شهر استانه قزاقستان با حضور سفير جمهوري اسلامي ايران برگزار شد.
۵۵آنلاین :

جشن بزرك عيد نوروز  در شهر استانه قزاقستان  با حضور دمير چي سفير محترم جمهوري اسلامي ايران در اين كشور  وايرانيان مقيم وتجار وكاركنان ومديران نهادهاي ايراني  به همت رايزن فرهنگي كشورمان اقاي زين الدين جلالي در سالن هتل ماريوت استانه برگزار شد. سفير ايران در اين مراسم با تبريك عيد نوروز  روابط دو كشور را صميمانه ورو به رشد خواند . در اين جشن احمد نايببي هنرمند خوش صوت كشورمان قعطاتي را چون.   گوچه لره. سو سپميشم ،  پرنده  ،  اي ايرانيم ، گسيوي افتاب  وسرود ايران رااجرا نمود كه مورد توجه وتشويق حضار قرار گرفت  در اين برنامه گروه هنري. دنيز  يك تكنوازي را به اجرا گذشت .  بنا به گزارش ٥٥ انلاين.  مراسم فوق در شهرهاي چيم كت.  والماتي قزاقستان در سالن دانشگاه زبانهاي بين اللملي براي ايرانيان ودانشجويان مقيم وعلاقمندان فرهنك ايران اجراهاي خواهد داشت .همچنین در این جشن هنرمندان به اجرای آهنگ گوچه لره سو سپمیشم در این جشن که در شهر آستانه پایتخت قزاقستان در نوروز 97 برگزار شد پرداختند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

7 راهکار برای نجات ایران از دست مؤسسات کنکور و کمک آموزشی

آنها دم از عدالت آموزشی می زنند ولی هزینه هایی که می گیرند، بسیار بالا و نجومی است به طوری که هر کسی از عهده هزینه های آن بر نمی آید.

نقش تعیین کننده ایران در خاورمیانه

نقش تعیین کننده ایران در منطقه، ناشی از چیست؟ چه عواملی باعث میشود آمریکا در این منطقه حساس شود و سعی کند به این منطقه دسترسی داشته باشد؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر