جریمه ۴۵ هزار تومانی برای خودروهای فرسوده

شناسه خبر: 140512 سرویس: گوناگون يكشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷, ۴۵ : ۰۹ : ۰۰
جریمه ۴۵ هزار تومانی برای خودروهای فرسوده
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران از برنامه پلیس برای اعمال جریمه ۴۵ هزار تومانی به ازای هر ۲۴ ساعت تردد خودروهای فرسوده در سطح شهر تهران خبر داد.
۵۵آنلاین :

کیومرث کلانتری در جلسه دیروز کارگروه آلودگی هوای استان تهران با اشاره به وضعیت آلودگی هوا طی تیرماه اظهار کرد: با توجه به بالا بودن میزان آلاینده ازن طی این ماه نسبت به مشابه سال قبل بنا شد، تا دستگاه‌های مختلف بررسی کنند که به چه علت این اتفاق افتاده است. وی ادامه داد: بر اساس اعلام سازمان هواشناسی و با بررسی ۹ ایستگاه هواشناسی استان تهران، مشخص شد که دمای هوا به‌ویژه در محدوده شهر تهران نسبت به مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است که این مساله یکی از عوامل افزایش آلایندگی ازن در سطح استان تهران است. وی با بیان اینکه ازن یک آلاینده ثانویه و نتیجه فعلی و انفعالات آلاینده‌های دیگر است، افزود:‌ در تیرماه روزهای ناسالم ما ناشی از افزایش این پارامتر بود و در این جلسه کارگروه آلودگی هوا قرار شد که محیط‌زیست و هواشناسی گزارش جامع‌تری با همکاری مسوولان بهداشت تهیه کرده و ارائه دهند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آقا مصطفی واقعاً فرزند خلف امام بود

محمد غرضی گفت: مشیت الهی بود که ایشان قبل از پیروزی انقلاب، امام و انقلابیون را ترک کند. این اتفاق باعث شد تغییراتی در روند کارها رخ دهد. به هر حال ایشان 15 خرداد را درک کرده و در فضای انقلابی پرورش یافته بود.

مست عشق ساخته نشده جنجالى شد

دیدار شمس تبریزی و مولانا یکی از مقاطعی از تاریخ فرهنگ و ادب ایران است. یک عاشقانه‌ای که شانه به شانه فرهنگ ایرانی بوده و  طی سال‌ها و دهه‌های اخیر موضوع جذابی در ادبیات، تئاتر، موسیقی و سینمای ایران بوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: اردوغان زمانی نفت می‌دزدید و حالا زمین می‌دزدد

ویدئو: انتخابات کانادا؛ جاستین ترودو دولت اقلیت تشکیل می‌دهد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر