جاده هراز یکطرفه می‌شود

شناسه خبر: 186619 سرویس: توسعه ، گوناگون پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸, ۴۸ : ۲۱ : ۰۰
جاده هراز یکطرفه می‌شود
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: ترافیک خودروها به سمت شمال و به طرف تهران پرحجم و سنگین است و جاده هراز از ساعت ۱۴ روز جمعه تا ۲ بامداد روز بعد یکطرفه خواهد بود.
۵۵آنلاین :

سرهنگ سیاوش محبی عصر پنجشنبه اظهار داشت: روز جمعه از ساعت ۱۴ از رودهن به سمت آمل تردد تمام وسایل نقلیه ممنوع است و از ساعت ۱۶ تردد خودروها از طرف آب اسک به طرف رودهن یکطرفه خواهد شد و محدودیت‌های اعلام شده تا بامداد روز شنبه ادامه خواهد داشت.

 وی افزود: هم اکنون شاهد ترافیک سنگین و پر حجم در دو مسیر رفت و برگشت هستیم و پیش‌بینی می‌شود طی ساعات آینده بر بار ترافیکی این مسیرها افزوده شود.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به وضعیت ترافیک محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، خاطر نشان کرد: در این ساعات عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال و شمال به جنوب محور هراز، سنگین و پر حجم در جریان است.

محبی گفت: با توجه به پهنای مناسب محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم تردد خودروها در این مسیر  بدون مشکل و گره ترافیکی اما به کندی در جریان است.

وی افزود: تاکنون حادثه ای در مسیر جاده‌های شمال در شرق استان تهران گزارش نشده است.

فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران گفت: آمار تصادفات شبانه به دلیل خستگی و خواب آلودگی بسیار بالا است به رانندگان توصیه می شود، قبل و حین سفر در فواصل زمانی مشخص استراحت کنند.

محبی با تاکید بر رعایت نکات ایمنی توسط رانندگان، خاطر نشان کرد: هموطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی با ماموران پلیس راه همکاری لازم را داشته باشند، فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی رعایت کرده و با پرهیز ازسرعت غیر مجاز، سبقت‌های حادثه ساز سفری ایمن داشته باشند.

شهرستان پردیس با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

مونتیگو را بشناسید

پشت پرده سایت های شرط بندی فارسی

چند پلاسکوی دیگر فرو می‌ریزد؟

پاساژ کاشانی در خیابان امیر کبیر قابلیت تبدیل شدن به پلاسکویی دیگر را دارد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : ماساژ داغ مصری!

ویدئو : تراشیدن موی سر در اعتراض به سیاست های کشور

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر