نتیجه‌ای یافت نشد.

جاده سوادکوه مسدود شد

شناسه خبر: 166068 سرویس: توسعه ، گوناگون پنجشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۸, ۴۲ : ۱۷ : ۰۰
جاده سوادکوه مسدود شد
مرکز مدیریت راههای استان مازندران اعلام کرد : براثر ریزش کوه در جاده سوادکوه ، بخشی از این جاده تا اطلاع ثانوی و تا رفع موانع مسدود است.
۵۵آنلاین :

این مرکز روز پنجشنبه در گزارش خود اعلام کرد : این محور از شیرگاه به زیراب از مسیر شمال به جنوب به دلیل ریزش کوه مسدود است .
همچنین ترافیک در مسیر شمال به جنوب از پلسفید تا جوارم در این جاده نیمه سنگین است .
مرکز مدیریت راههای مازندران وضعیت محور کندوان را از تونل کندوان پرحجم و گاها سنگین اعلام کرده است و ترافیک در جاده هراز از منطقه پلور تا بایجان نیمه سنگین عنوان کرد .
براساس گزارش بعدازظهر امروز این مرکز همچنین وضعیت ترافیک دیگر مسیرهای مازندران عادی و روان گزارش شد .
جاده های مازندران پس از بارش های شدید یکشنبه این هفته رانشی شد و هر ازگاهی سقوط سنگ در این محورها گزارش می شود که منجر به بروز حوادث جانی نیز شده است .
از آن جمله فوت 2 نفر براثر افتادن سنگ بر روی خودروی آنها در جاده سوادکوه به تهران است .


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اعتبار «تکرار» کننده و نمک‌دان شکسته

مردی که پست مشاوره و حضور در قوه مجریه را به واسطه « تکرار می‌کنم» دارد از « تکرار» گلایه دارد. گویا جناب آشنا فراموش کرده‌اند که اعتبار ریخته، خرج خود همین آقایان شد. حضراتی که امروز نظاره گر مشکلات هستند و کاری از دستشان بر نمی‌آید، در حالی که در ایام انتخابات قول داده بودند با کلیدشان قفل‌ها را باز کنند.

دیپلماسی به سبک بابانوئل

روانشناسان معتقدند که هدیه می‌تواند گویای خیلی چیز‌ها درباره اهداکننده و دریافت کننده هدیه باشد. می‌گویند، هدیه بازتاب دهنده دنیای درون اهدا کننده است؛ حال باید دید در دنیای دیپلماسی این سبک هدیه دادن چه تعبیری را به همراه دارد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر