ثبت جهانی ماسوله در حال پیگیری است

شناسه خبر: 184442 سرویس: فرهنگ و میراث فرهنگی ، گوناگون چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۵۲ : ۱۰ : ۰۰
ثبت جهانی ماسوله در حال پیگیری است
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر به استان گیلان از قلعه‌رودخان فومن بازدید کرد.
۵۵آنلاین :

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر به استان گیلان از قلعه‌رودخان فومن بازدید کرد. علی‌اصغر مونسان، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در حاشیه بازدید از این اثر تاریخی درباره آخرین مراحل ثبت جهانی ماسوله نیز توضیحاتی به خبرنگاران ارائه کرد و گفت: پرونده ثبت جهانی ماسوله در حال پیگیری است. در حال‌حاضر باید ساختمان اداره برق و مخابرات ماسوله با مساعدت استانداری تحویل سازمان میراث‌فرهنگی شود تا بتوان پرونده ماسوله را برای ثبت جهانی ارسال کرد. مونسان با اشاره به مراحل مرمت قلعه‌رودخان نیز خاطرنشان کرد: در این زمینه نیز قرار شد اداره‌کل میراث‌فرهنگی گیلان، بررسی‌ها و کمک‌های لازم را انجام دهد. وی افزود: برای مرمت بناهای استان، ما در این سفر ۸۰میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفتیم که بحث قلعه‌رودخان هم یکی از همان مواردی است که انجام می‌گیرد. رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور در ادامه بیان داشت: متاسفانه هنوز مجوزهای لازم برای اقامتگاه‌های قلعه‌رودخان از سازمان میراث‌فرهنگی گرفته نشده و دستور دادم این اقامتگاه‌ها ظرف ۲۰ روز آینده حتما باید با صدور مجوزهای لازم تحت استاندارد و نظارت ما قرار گیرد و امیدواریم همه موانع بر طرف شود.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر
ارتقای شخصیت، ارتقای زندگی

خودتان را ارتقا دهید تا کارتان هم ارتقا بیابد.

برای این که خودتان را ارتقا دهید باید در مورد خودتان بیشتر بدانید. به سلامتی خود اهمیت بیشتری بدهید، استرس و هیجانات کاذب را کنترل کنید، ورزش کنید و حتی درس خواندن را ادامه دهید. اگر می خواهید کارآفرین موفقی باشید بهتر است پس از ریختن یک برنامه تجاری خوب، به فکر یک برنامه عملیاتی برای خودتان هم باشید.

نمی خواهم گوشی موبایل بخرم!

55درصد کاهش درخواست خرید گوشی موبایل!

در سال‌های اخیر، شاهد کاهش درخواست خرید گوشی موبایل بوده‌ایم. افرادی که زمانی پیگیر و مشتاق خرید جدیدترین مدل گوشی‌های تلفن همراه بودند، در حال حاضر تا جایی که می‌توانند از گوشی فعلی خود استفاده می‌کنند و کمتر دنبال تعویض آن هستند.

اخبار ویدئویی

بیشتر
نقاشی روی دیوارهای کاراکاس

نقاشی روی دیوارهای کاراکاس

نقاشی روی دیوارهای کاراکاس

نقاشی با ته مانده موی مشتریان درآرایشگاه!

خلاقیتی که با مو به خرج داده اند!

نقاشی با ته مانده موی مشتریان در آرایشگاه!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر