تیم را رفقای استیلی کنتورات کرده اند؟

شناسه خبر: 131462 سرویس: ورزشی ، گوناگون يكشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷, ۱۶ : ۱۵ : ۰۰
تیم را رفقای استیلی کنتورات کرده اند؟
با اعلام نام حمید استیلی به عنوان مدیرفنی تیم امید، پرسشی بزرگ سر راه فوتبال ایران قرار گرفته است.
۵۵آنلاین :

با اعلام نام حمید استیلی به عنوان مدیرفنی تیم امید، پرسشی بزرگ سر راه فوتبال ایران قرار گرفته است.
 

 حمید استیلی بعد از چند سال خانه نشینی در فوتبال، به عنوان مدیرفنی تیم امید انتخاب شد. او که بعد از ناکامی بزرگ در پرسپولیس دیگر بیزنس اصلی اش بیشتر ایجاد ارتباطات خوب میان رفقای بانفوذش با تیم های فوتبال بوده است و کارهای مشاوره ای، حالا سمتی را در اختیار گرفته که دوره قبل در اختیار محمد مایلی کهن بود.

حالا شایعه شده درباره تکرار یک الگوی منسوخ برای تیم امید.شایعه ای که البته مهدی تاج خیلی سریع تکذیبش کرد و گفت الگوی گذشته تکرار نمی شود. در الگوی 4 سال قبل ، کفاشیان  به دلیل هزینه های بالای تدارکات تیم امید، آن را کنتوراتی به حبیب کاشانی سپردند.

مدیر پیشین پرسپولیس و البته عضو بانفوذ وقت شورای شهر هم به قول خود و نزدیکانش با ارتباطاتی که داشت، شماره حسابی را معرفی کرد تا خیرین دوستدار فوتبال، پول ها را به حساب مشترک او و احتمالا محمد مایلی کهن بریزند و تیم امید چند اردوی خوب خارجی برود. این بار برون سپاری شده کج اما در نهایت به منزل نرسید. 

شد محفلی برای دعواهای بی پایان بین دو تیم بزرگسالان و امید. حالا باز دوباره همان زمزمه ها به گوش می رسد. اینکه باز تیم قرار است برون سپاری شود. از یاد نبرید که استیلی حتی روابطی بسیار صمیمی با حبیب کاشانی دارد و اصلا با او به پرسپولیس آمد و آن تراژدی برایشان رقم خورد. البته استیلی رفقای موثر دیگری هم در میان اصلاح طلبان یا حتی گروه های دیگری که این سال ها سر از فوتبال درآورده اند، دارد.

 فدراسیون فوتبال خیلی شفاف درباره رد شایعه کنتورات تیم ملی  توضیح می دهد. مهدی تاج در گفت و گو با خبرآنلاین در این باره تاکید می کند:«اصلا چنین چیزی نیست. شرایط امیدهای مان خیلی حساس بود. ما وقت نداریم. معمولا تیم ها به تیم امید بازیکن نمی دهند و باید زود تصمیم می گرفتیم. این تیم نیاز به کسی داشت که اهل تعامل باشد ، محبوبیت داشته باشد و بدون هیاهو بتواند به تیم ها رو بزند و از آنها بازیکن بگیرد. برای همین از حمید استیلی خواستیم تا قبول زحمت کند. ولی درباره تامین اعتبار برای این تیم ، تیم را دست هیچ کسی نمی سپارم . با همه مشکلاتی هم ه هستم ، خودمان مثل شیر ایستاده ایم. تلاش برای شکستن تابوی صعود به المپیک ، هدف بزرگ مان است. بزودی هم شک نکنید بهترین گزینه ممکن را برای سرمربیگری تیم انتخاب می کنیم و اتفاقا همه گزینه های ممکن را بررسی کردیم. با چند نفری هم مذاکراتی داشتیم.»


منبع : خبر آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

7 راهکار برای نجات ایران از دست مؤسسات کنکور و کمک آموزشی

آنها دم از عدالت آموزشی می زنند ولی هزینه هایی که می گیرند، بسیار بالا و نجومی است به طوری که هر کسی از عهده هزینه های آن بر نمی آید.

نقش تعیین کننده ایران در خاورمیانه

نقش تعیین کننده ایران در منطقه، ناشی از چیست؟ چه عواملی باعث میشود آمریکا در این منطقه حساس شود و سعی کند به این منطقه دسترسی داشته باشد؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر