توليد خودرو مطابق استانداردهاي مصوب ملي

شناسه خبر: 193445 سرویس: توسعه ، اقتصادی ، گوناگون چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸, ۲۱ : ۲۰ : ۰۰
توليد خودرو مطابق استانداردهاي مصوب ملي
مديرعامل گروه صنعتي ايران‌خودرو در ديدار با اعضاي كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي برنامه‌هاي اين خودروساز را در زمينه رونق توليد، عرضه محصولات جديد و گام‌هاي توسعه‌اي در حوزه پلتفرم، قواي محركه و تنوع سوختي تشريح كرد.
۵۵آنلاین :

مديرعامل گروه صنعتي ايران‌خودرو در ديدار با اعضاي كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي برنامه‌هاي اين خودروساز را در زمينه رونق توليد، عرضه محصولات جديد و گام‌هاي توسعه‌اي در حوزه پلتفرم، قواي محركه و تنوع سوختي تشريح كرد.
در ديدار روز گذشته، فرشاد مقيمي با اشاره به برنامه‌هاي كوتاه‌مدت تدوين شده گفت: ‌بازنگري تركيب توليد با هدف تمركز بر محصولات پرفروش با حاشيه سود مناسب، افزايش توليد روزانه، تكميل و تحويل خودروهاي داراي كسري قطعه، تعيين و تكليف بدهي معوقه قطعه‌سازان از مهم‌ترين اولويت‌هاي كاري ايران خودرو است.
وي ارتقاي كيفيت محصولات و رضايت مشتريان را سرفصل مهم فعاليت هاي ايران خودرو برشمرد و گفت: ارتقاي كمي و كيفي خدمات قابل ارائه به مشتريان، توسعه و تعميق ساخت داخل و تدوين برنامه جامع كاهش هزينه‌هاي سربار توليد از ديگر برنامه‌هاي اين شركت است.
مديرعامل گروه صنعتي ايران‌خودرو خاطرنشان كرد:‌ تدوين نقشه راه صادرات خودرو، قطعات و مجموعه‌هاي داخلي ساخته شده، توسعه پلتفرم و قواي محركه، ‌ايجاد شبكه مهندسي جهت اخذ مشاركت در توسعه محصولات و قطعات از مهم‌ترين برنامه‌هاي بلند مدت اين خودروساز است.
مقيمي مهم‌ترين گام‌هاي توسعه‌اي ايران خودرو را توسعه خانواده موتورهايي با تكنولوژي بالا و سايز كوچك با هدف آلايندگي كمتر و تتوع سوختي، عرضه خودروها با گيربكس‌هاي جديد اتوماتيك، طراحي و توليد خودروهاي هيبريدي و برقي دانست.
وي در زمينه عرضه محصولات جديد به بازار گفت: در سال جاري دو محصول پژو 207 پانوراما اتوماتيك و دنا پلاس اتوماتيك به بازار عرضه مي‌شود و خودروي 301 سال آينده به سبد محصولات اين شركت اضافه خواهد شد.
مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو تاكيد كرد :‌توليد خودرو مطابق استانداردهاي مصوب ملي از برنامه‌هاي مهم اين خودروساز است.
در اين ديدار محمدرضا رضايي كوچي رئيس كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي گفت: ايران خودرو برنامه‌هاي خوبي براي ارتقاي سطح كيفي محصولات و افزايش ضريب ايمني آنها تدارك ديده است اما بايد اين برنامه با جديت عملياتي شود.
وي افزود: همواره يكي از عوامل بروز تصادفات جاده‌اي مساله كيفيت خودروها است و بايد براي كاهش تلفات تصادفات جاده‌اي خودروسازان بيش از گذشته در راستاي افزايش كيفيت و ايمني محصولات توليدي و  جلب رضايت مشتريان و اعتمادسازي گام بردارند.
گفتني است، اعضاي كميسيون عمران مجلس از خطوط توليد و مركز طراحي و توسعه محصولات جديد ايران خودرو بازديد كردند.


منبع : مردم سالاری
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

واقعیت آنکه، ما نیاز داریم تا از برخی از سازوکارهای پشت پرده ستاره های اینستاگرامی آگاه شویم. این متن شاید در قسمت هایی تلخ و یا شاید هم سطحی به نظر آید ولی قصد آن صرفا ارتقاء آگاهی های عمومی درباره مسائل این روزهای ما در فضای مجازی است.

چرا رابطه آمریکا و ایران راه به جایی نمی برد؟

بعد از روی کار آمدن حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ کمتر کسی فکر می کرد پرتلاطم ترین دوران روابط ایران و آمریکا در دوره ریاست جمهوری او اتفاق بیفتد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : «دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

ویدئو : امید داشتن عین قدرت است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر