تمركز آفت آينده ايران

شناسه خبر: 93041 سرویس: اجتماعی جمعه ۱۰ دي ۱۳۹۵, ۵۶ : ۱۶ : ۰۰
تمركز آفت آينده ايران
تمركز ثروت و قدرت وامكانات در تهران و شهر هاى بزرگ امنيت ملى ايران را به مخاطره مي اندازد بودجه هر استان و شهر بايد توسط مردم همان استان تصميم گيرى و مصرف شود .
۵۵آنلاین :

تمركز ثروت و قدرت وامكانات  در تهران و شهر هاى بزرگ امنيت ملى ايران را به مخاطره مي اندازد  بودجه هر استان و شهر بايد توسط مردم همان استان تصميم گيرى و مصرف شود . كار فرهنگى نامى است براى از بين بردن سرمايه هاى كشور به نفع كسانى كه تن به كار نميدهند . به جاى ساخت مدرسه در شمال شهر تهران براى كسب ثروت مدرسه هاى كپر نشين را آباد كنيد . دوره كار سياسى بر پايه ريا و تزوير و دروغ  و گروه گرايي و چاپلوسى  به پايان رسيده است  زمان صداقت و شفافيت نزديك است
سيد محمد زهير غرضى 

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
محمد فراهانى ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۱۳:۳۸
احسنت عالى گفتي
77 73 پاسخ دادن به این نظر
خوزستانى ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۱۳:۳۹
الان بياييد تو خوزستان و هورالعظيم رو ببينيد مردم تو فقر مطلق هستند همه امكانات واسه تهران و شهر هاى بزرگه
106 63 پاسخ دادن به این نظر
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۰۶:۱۶
واقعا شما معتقدید تمرکز گرایی بحران آینده ایران است نه آفت کنونی؟!؟تراکم نفوس ساکن در استان تهران به تنهایی 16 برابر سایر استان هاست و اگر اسم این تمرکز گرایی نیست پس چیست؟!؟تصمیمات دولت در این زمینه اثرگذار است بلاشک اما نباید از یاد برد خود مردم بومی سایر شهرها و استان ها که بجای ایستادن و ساختن زادگاه خود راه مهاجرت را در پیش میگیرند و با این کارشان نه تنها شهر مهاجر فرست را متروکه و سرعت آبادی آنرا از آنچه که هست هم کمتر میکنند بلکه شهر مهاجر پذیر را نیز به مرز انفجار جمعیتی کشانده و دولت را مجبور میکنند برای نگاه داشتن سرانه خدمات در حد کف استانداردها بیش از گذشته بودجه مملکت را بسمت چند کلانشهر سوق دهد در بروز شکاف مابین نرخ توسعه در جای جای کشور چندان بی تقصیر نیستند.
حال به اینها بیفزایید ستم هایی همچون تحمل ترافیک سرسام آور ، آلودگی شدید منابع زیست محیطی و کاهش عمر مفید آنان ، سختی پذیرش گرفتن در دانشگاه محل تولد خودشان و... که در حق بومیان کلانشهرها که تنها گناهشان این است که والدین آنان کلانشهر زاده بوده اند فلذا آنها نیز آنجا چشم بجهان گشوده اند تا پی ببرید تمرکز زدایی امروزه از اوجب واجبات است کما اینکه مجلس محترم نیز با علم به این موضوع طرح انتقال پایتخت سیاسی و تمرکز زدایی خصوصا از تهران را تصویب نموده اما متاسفانه عزمی در راستای اجرایی کردن آن مشاهده نمیشود!
70 62 پاسخ دادن به این نظر
۱۳۹۶/۰۱/۲۲ ۱۰:۵۱
اتفاقا یکی ازصدعلت اینکه بایداستانداران شهرستان نامردمان آن استان انتخاب کندوتهران نیزبه چندشهرتقسیم شودهمبن است که وعده محدغرضی است
53 78
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۲۰:۳۴
حرف درستيه
62 76 پاسخ دادن به این نظر
خانم یاوری ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ ۰۷:۱۵
۱_تمرکزآفت گذشته وامروزایران هست وعوامل آن تازمانی که هست درآینده خواهدبود.
۲-به مدیرمسئول 55انلاین بگوییدمنظریم کاندیدسیدمحمدغرضی هستیم
55 92 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

تا 11 شب کار کردن رییس جمهور «پُز» دادن دارد؟

در ایران آنقدر دولت بزرگ است و همه امور به دامن دولت گره زده شده که رییس جمهور، برای اداره امور و رسیدن به خرج و برج دولت، وقت کم می‌آورد. رییس جمهور در ایران باید نگران همه چیز و همه کس باشد. واقعا اگر اداره بخش‌های مختلف کشور در ید بخش خصوصی بود، دیگر احتیاج نبود روحانی یا هر رییس جمهوری تا 11 شب یا بیش تر از آن کار کند.

طرح چین برای تصاحب بازار استراتژیک ایران

كل مصرف زعفران در بازارهاي جهاني 400 تن است و علي شريعتي‌مقدم، رئيس كميسيون كشاورزي اتاق ايران خبر مي‌دهد كه چين برنامه‌ دارد ميزان زعفران توليدي خود را تا 100 تن افزايش دهد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: اردوغان زمانی نفت می‌دزدید و حالا زمین می‌دزدد

ویدئو: انتخابات کانادا؛ جاستین ترودو دولت اقلیت تشکیل می‌دهد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر