تعرض به پسر نوجوان با تهديد قمه

شناسه خبر: 85410 سرویس: اجتماعی سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۵, ۱۵ : ۱۳ : ۰۰
تعرض به پسر نوجوان با تهديد قمه
دو پسر ١٨ ساله كه متهمند پسري نوجوان را با تهديد قمه و ضرب و شتم به خانه‌اي كشانده و مورد تعرض قرار داده‌اند، در حالي در بازجويي‌ها منكر اتهام خود شدند كه فيلم لحظه تعرض در گوشي يكي از آنها كشف شده است. به گفته شاكي، متهمان با گرفتن فيلم از لحظه تعرض، قصد داشتند نيت خود را بارها با او تكرار كنند.
۵۵آنلاین :

 رسيدگي به اين پرونده از ١٤ خرداد امسال با مراجعه شاكي به كلانتري قرچك تهران آغاز شد. او به كارآگاهان گفت: «امروز در حالي كه داشتم از مدرسه برمي‌گشتم، سعيد (يكي از متهمان) جلويم را گرفت و به اين بهانه كه با يكي از بچه‌هاي مدرسه دعوا كرده‌ام، من را مورد ضرب و شتم قرار داد و كيفم را زير و رو كرد. بعد گفت بايد كمكش كنم تا چند تا كپسول گاز را به خانه‌اي در همان نزديكي ببرد. اول مخالفت كردم اما او با قمه تهديدم كرد. در ادامه هم يكي از دوستانش به نام حميد به او اضافه شد و دو نفري قمه را كنار پهلويم گذاشتند و مرا به خانه‌اي بردند. آنجا فهميدم كه حمل كپسول‌ها بهانه‌اي بيش نبوده و آنها مي‌خواهند به من تعرض كنند. مقاومت كردم اما آنها با ضرب و شتم شديد، مرا مورد آزار و اذيت قرار دادند و سعيد از اين اقدام فيلم گرفت. تهديدم كرد اگر به كسي بگويم، فيلم را پخش مي‌كند و هر بار كه بخواهند بايد به نيت‌شان عمل كنم. مرگ را جلوي چشمانم ديده و به آن راضي شده بودم. دست آخر هم موهاي پشت سرم را با تيغ زدند. وقتي به خانه برگشتم، آنقدر شكسته و خجالت‌زده بودم كه پدرم شك كرد. وقتي ماجرا را برايش تعريف كردم، گفت بايد به پليس مراجعه كنيم.»

با ثبت شكايت، تيمي از كارآگاهان به سرعت وارد عمل شده و هر دو عامل تعرض را دستگير كردند. سعيد در بازجويي‌ها منكر جرم خود شد و به كارآگاهان گفت: «آن روز شاكي مي‌دانست كه مي‌خواهم به او تعرض كنم و خودش همراهم آمد. من چاقويي پشت لباسم داشتم كه شاكي با ديدن آن ترسيد و فكر كرد مي‌خواهم آسيبي به او برسانم.» انكار سعيد در حالي بود كه متهم ديگر (حميد) به وقوع حادثه با نقشه قبلي اعتراف كرد و گفت: «روز حادثه، سعيد دنبالم آمد و گفت با شاكي اختلاف دارد و مي‌خواهد به او آزار برساند و من بايد از اين صحنه فيلم بگيرم. همان موقع يادم آمد كه دامادمان در خانه‌اش نيست براي همين كليد خانه او را به سعيد دادم و همراهش رفتم. به بهانه اينكه بايد چند كپسول حمل كنيم، شاكي را به خانه دامادمان كشانديم اما من پشت در ايستادم و داخل نرفتم. چند لحظه بعد صداهايي شنيدم. سريع داخل رفتم ديدم شاكي مي‌گويد كه مورد تعرض قرار گرفته. من هيچ كاري با شاكي انجام ندادم و بي‌گناهم.»

با ثبت اعتراف متهمان، كيفرخواست پرونده با موضوع اتهامي «تهديد و ارعاب و آدم ربايي» صادر شد و براي رسيدگي در اختيار دادگاه كيفري استان تهران قرار گرفت.


منبع : اعتماد
برچسب ها
تعرض
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

استعمارگر پیر

در واقع انگلیسی ها در مقایسه با دیگر کشورهای استعمارگر همچون آمریکایی‌ها، شیوه و ترفند خاص و تا حدودی متفاوت در استعمارگری دارند و با حیله فراوانی که دارند همیشه چند قدم جلوتراز سایر کشور های استعمار گر هستند،

مسئولیت های اجتماعی بانک‌ ها

باید به این پرسش پاسخ داده شود که چه تفاوتی میان موسسات ارائه دهنده اعتبارات خرد و ارائه دهندگان وام های بهره ای وجود دارد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ انفجار مهیب کارخانه مواد شیمیایی در ترکیه

ویدئو : وقتی یورونیوز اشتباه خبرگزاری های ایرانی را رو می کند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر