نتیجه‌ای یافت نشد.

تعرض به پسر نوجوان با تهديد قمه

شناسه خبر: 85410 سرویس: اجتماعی سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۵, ۱۵ : ۱۳ : ۰۰
تعرض به پسر نوجوان با تهديد قمه
دو پسر ١٨ ساله كه متهمند پسري نوجوان را با تهديد قمه و ضرب و شتم به خانه‌اي كشانده و مورد تعرض قرار داده‌اند، در حالي در بازجويي‌ها منكر اتهام خود شدند كه فيلم لحظه تعرض در گوشي يكي از آنها كشف شده است. به گفته شاكي، متهمان با گرفتن فيلم از لحظه تعرض، قصد داشتند نيت خود را بارها با او تكرار كنند.
۵۵آنلاین :

 رسيدگي به اين پرونده از ١٤ خرداد امسال با مراجعه شاكي به كلانتري قرچك تهران آغاز شد. او به كارآگاهان گفت: «امروز در حالي كه داشتم از مدرسه برمي‌گشتم، سعيد (يكي از متهمان) جلويم را گرفت و به اين بهانه كه با يكي از بچه‌هاي مدرسه دعوا كرده‌ام، من را مورد ضرب و شتم قرار داد و كيفم را زير و رو كرد. بعد گفت بايد كمكش كنم تا چند تا كپسول گاز را به خانه‌اي در همان نزديكي ببرد. اول مخالفت كردم اما او با قمه تهديدم كرد. در ادامه هم يكي از دوستانش به نام حميد به او اضافه شد و دو نفري قمه را كنار پهلويم گذاشتند و مرا به خانه‌اي بردند. آنجا فهميدم كه حمل كپسول‌ها بهانه‌اي بيش نبوده و آنها مي‌خواهند به من تعرض كنند. مقاومت كردم اما آنها با ضرب و شتم شديد، مرا مورد آزار و اذيت قرار دادند و سعيد از اين اقدام فيلم گرفت. تهديدم كرد اگر به كسي بگويم، فيلم را پخش مي‌كند و هر بار كه بخواهند بايد به نيت‌شان عمل كنم. مرگ را جلوي چشمانم ديده و به آن راضي شده بودم. دست آخر هم موهاي پشت سرم را با تيغ زدند. وقتي به خانه برگشتم، آنقدر شكسته و خجالت‌زده بودم كه پدرم شك كرد. وقتي ماجرا را برايش تعريف كردم، گفت بايد به پليس مراجعه كنيم.»

با ثبت شكايت، تيمي از كارآگاهان به سرعت وارد عمل شده و هر دو عامل تعرض را دستگير كردند. سعيد در بازجويي‌ها منكر جرم خود شد و به كارآگاهان گفت: «آن روز شاكي مي‌دانست كه مي‌خواهم به او تعرض كنم و خودش همراهم آمد. من چاقويي پشت لباسم داشتم كه شاكي با ديدن آن ترسيد و فكر كرد مي‌خواهم آسيبي به او برسانم.» انكار سعيد در حالي بود كه متهم ديگر (حميد) به وقوع حادثه با نقشه قبلي اعتراف كرد و گفت: «روز حادثه، سعيد دنبالم آمد و گفت با شاكي اختلاف دارد و مي‌خواهد به او آزار برساند و من بايد از اين صحنه فيلم بگيرم. همان موقع يادم آمد كه دامادمان در خانه‌اش نيست براي همين كليد خانه او را به سعيد دادم و همراهش رفتم. به بهانه اينكه بايد چند كپسول حمل كنيم، شاكي را به خانه دامادمان كشانديم اما من پشت در ايستادم و داخل نرفتم. چند لحظه بعد صداهايي شنيدم. سريع داخل رفتم ديدم شاكي مي‌گويد كه مورد تعرض قرار گرفته. من هيچ كاري با شاكي انجام ندادم و بي‌گناهم.»

با ثبت اعتراف متهمان، كيفرخواست پرونده با موضوع اتهامي «تهديد و ارعاب و آدم ربايي» صادر شد و براي رسيدگي در اختيار دادگاه كيفري استان تهران قرار گرفت.


منبع : اعتماد
برچسب ها
تعرض
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دیدن «دیوها» که کاری ندارد.

در این میان اما راننده‌ای هم در شهر قزوین پیدا می‌شود که روی شیشه خودروی خود نوشته: «کرایه نداری برو، حلالت نگو ندارم، برو بسلامت»

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر