تصویر جدیدی از بازیگران «درخت گردو»

شناسه خبر: 184826 سرویس: فرهنگ و هنر ، گوناگون شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸, ۴۴ : ۰۶ : ۰۰
تصویر جدیدی از بازیگران «درخت گردو»
مهدویان در اینستاگرام خود تصویری جدید از فیلم جدیدش منتشر کرد
۵۵آنلاین :

محمدحسین مهدویان که امروز خبر پیوستن مهران مدیری به فیلم جدیدش با نام «درخت گردو» رسانه‌ای شد، با به‌اشتراک‌گذاری این عکس در پست اینستاگرامی‌ خود، نوشت: دورخوانی فیلم‌نامه تیم کهکشانی «درخت گردو». جای رفقایی که نیستند، خالی.

محمدحسین مهدویان پس از ساخت سه فیلم تاریخ معاصر و یک فیلم اجتماعی که در همه آنها هادی حجازی‌فر نقش اصلی را ایفا می‌کرد حالا برای ساخت "درخت گردو" به تهیه‌کنندگی مصطفی احمدی مجوز گرفته و قرار است امسال هم با این فیلم در جشنواره فجر حاضر باشد با این تفاوت که او برای این فیلم به سراغ ترکیب پیمان معادی و مهران مدیری رفته است و در این پست اینستاگرامی هم از اصطلاح ترکیب کهکشانی نوشته و به نظر می‌رسد خبر از انتخاب بازیگران مطرح دیگری برای این فیلم می‌دهد.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نقش تاریخ‌ساز بدن در زیست‌شناسی اجتماعی امروز

اگر از نظر تبارشناسی به تاریخ مفهوم بدن در دوران پیشامدرن در طب بقراطی نگاه کنیم، بدن تابع طبایع، انعطاف‌پذیر در مقابل تأثیرات محیط طبیعی و حتی نیروهای نامحسوس سماواتی در نظر گرفته می‌شد.

ماجرای تردد معلمان خصوصی با آمبولانس در پایتخت

یک استاد دانشگاه به آسیب‌ها و حواشی کلاس‌های آمادگی کنکور اشاره کرد و گفت: شاید شنیده باشید که عده‌ای از معلمین خصوصی با آمبولانس رفت و آمد می‌کنند. این معلم‌های کنکور به آمبولانس خصوصی پول می‌دهند که آنها را از خط ویژه از کلاس اول به کلاس بعدی برسانند که البته این پول در مقابل شهریه‌های هنگفتی که می‌گیرند چیزی نیست. اما آیا دانش آموزان معمولی توان استفاده از چنین معلمانی را دارند؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است

ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است او عاشق مسی و رونالدو است و سعی کرده فنون هر دو را ترکیب کرده و در مهارت خود تلفیق کند.

ویدیو: ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون

ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون برای عبور از موانع و سد، تا بتوانند در بالادست به راحتی تخم ریزی کنند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر