تردد خودروها در محورهای کوهستانی فقط با زنجیر چرخ مجاز است

شناسه خبر: 199229 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، گوناگون پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۴۹ : ۱۲ : ۰۰
تردد خودروها در محورهای کوهستانی فقط با زنجیر چرخ مجاز است
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: با توجه به بارش برف و شرایط جوی حاکم در اکثر جاده های مناطق کوهستانی، پلیس از تردد خودرو فاقد زنجیر چرخ در این محورها جلوگیری می کند.
۵۵آنلاین :

سرهنگ نادر رحمانی روز پنجشنبه افزود: براساس اطلاعات دریافتی هم اکنون در اکثر محورهای کوهستانی کشور به خصوص خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، شاهرود، گلستان، یزد، شیراز، کرمان، گیلان و مازندران بارش شدید برف جریان دارد.

وی با بیان اینکه در بسیاری از جاده های مناطق مختلف کشور بارش باران گزارش شده است، ‌ اظهار داشت: با توجه به بارش باران در دیگر مناطق کشور رانندگان سعی کنند با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی حرکت کرده و مراقب لغزندگی سطح اینگونه جاده ها باشند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک ناجا تصریح کرد: همچنین مه گرفتگی در برخی از ارتفاعات مناطق کوهستانی از جمله اردبیل، سمنان، خراسان رضوی، شمالی و جنوبی موجب کاهش دید رانندگان شده است.

سرهنگ رحمانی با تاکید بر اینکه هم اکنون تردد در محورهای شاهرود با توجه به بارش شدید برف با زنجیر چرخ الزامی است، افزود: محور فیروزکوه نیز که از ساعت ۱۷ روز گذشته به علت بارش برف و کولاک مسدود شده بود ۵ صبح امروز بازگشایی شد.

به گفته وی، هم اکنون کیلومتر ۲۰ محور جاسک – میناب نیز به علت طغیان رودخانه مسدود شده است.

وی با بیان اینکه به همراه داشتن زنجیر چرخ برای همه خودروهای در حال تردد در جاده های کشور به خصوص ارتفاعات کوهستانی الزامی است، گفت: هموطنان می توانند برای آگاهی یافتن از آخرین وضعیت جاده های کشور با شماره تلفن ۱۲۰ یا ۸۸۲ ۵۵۵۵۵ تماس حاصل نمایند.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

صدمه به اعتماد اجتماعی

مددکاران اجتماعي در تحلیل حس‌و‌حال برخی از مردم در روزهای پس از اعتراضات مطرح کردند

شاخصِ واقعی پیشرفت چیست؟

(GDP) اندازه ­گیری نخواهد کرد. به­ جای آن، شاخص واقعی پیشرفت (GPI) یا Genuine Progress Index را مبنا قرار خواهد داد. این تصمیم دولت زلاندنو با توجه به تحولات بین­ المللی اتخاذ شده است. طی سه دهه­ ی اخیر ورود چین، هند و برزیل به فرایندهای تولید و خدمات، اقتصاد کشورهای غربی را دچار بحران­ های جدی کرده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ درگیری تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی در بغداد

ویدئو؛ چکمه ناپلئون در حراجی پاریس ۱۱۷ هزار یورو فروخته شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر