نتیجه‌ای یافت نشد.

ترامپ طرح تغییر بیمه سلامت ترامپ_کر را رهاکرد

شناسه خبر: 108097 سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶, ۵۹ : ۲۰ : ۰۰
ترامپ طرح تغییر بیمه سلامت ترامپ_کر را رهاکرد
تارنمای روزنامه فرانسوی فیگارو نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، طرح تغییر بیمه سلامت موسم به «ترامپ کر» را رها کرده و این یک شکست تحقیر آمیز برای وی، کاخ سفید و حزب جمهوریخواه است
۵۵آنلاین :

این رسانه فرانسوی، دو سناتور جمهوریخواه آمریکایی دوشنبه شب اعلام کردند که علیه نسخه جدید طرح بیمه درمانی همگانی رای می دهند.


تغییر طرح بیمه درمانی همگانی موسوم به «ترامپ کر» از وعده های انتخاباتی ترامپ بشمار می رفت که قرار بودجایگزین طرح «اوباما کر» شود.
فیگارو، اعلام موضع دو سناتور آمریکایی را شکست تحقیر آمیز کاخ سفید ارزیابی کرده است.
براساس این گزارش، ترامپ که اجرای طرح خود را نخواهد دید، خشمگین از امتناع سناتورهای جمهوریخواه برای پیوستن به طرح تغییربیمه درمانی همگانی، خواستار یک رای ساده کنگره به لغو طرح اوباما کر شده است.


فیگارو می افزاید: شکست طرح ترامپ کر نشان می دهد که جمهوریخواهان، هر چند اکثریت در هر دو مجلس کنگره آمریکا (مجلس نمایندگان و سنا) را در دست دارند، اما قادر به جایگزینی طرح اوباما نیستند و این تحقیر ترامپ و حزب وی است.
براساس این گزارش، جمهوریخواهان میانه رو و اقلیت دمکرات، هرگز به لغو سیستم اوباما کر که منجر به محرومیت 20 میلیون آمریکایی از بیمه درمانی می شود، رای نمی دهند.


فیگارو می افزاید: فراتر از تاثیر این شکست در نظام سلامت، موضوع اصلی در مورد روش های دولت دونالد ترامپ این است که رئیس جمهوری جدید به دلیل انشقاق جمهوریخوان و اتحاد دمکرات ها و میانه روهایی که در موقعیت اقلیت قرار دارند، در تصویب قانونی برنامه های خود ناموفق است.
به گزارش ایرنا، بیمه درمانی اوباماکرکه در23 ماه مارس 2010 به امضای باراک اوباما رسید، درکنارسایرقوانین بیمه درمانی همچون مدیکید(medicaid) برنامه بهداشتی آمریکا قرار می گیرد.


قانون بیمه درمانی اوباما از زمان اجرا به طور مستمر در کنگره، دادگاه‌ای فدرال و دیگر دولت‌های ایالتی با چالش مواجه بوده و برخی مخالفان معتقدند این قانون موجب اخلال در برنامه‌های بهداشتی کنونی شده، هزینه‌های بیمه را افزایش داده و به کسری بودجه بیشتر می‌انجامد.


 

برچسب ها
ترامپطرح سلامت
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

علم‌ورزان در برابر عالمان

علم دارای دو هدف است: فهم جهان و کنترل آن. اِسنو به درستی درمی‌یابد پیشرفت علمی نیازمند سرمایه است و از این رو نوعی مسئله مرغ و تخم‌مرغ پیش‌روی کشورهای توسعه‌نیافته است

عادت به «خوردن » در مکان های عمومی

هر قوم و ملتی برای خود سبک و رفتاری دارد که معمولا با شیوه دیگران که در آن سوی مرزها هستند تفاوت های ظریفی دارد. محققان دانشگاهی، بسیار خوب می توانند با مشاهده این کنش ها به شناخت آن جامعه دست پیدا کنند. آنها با بررسی این رفتار، که در مکان های عمومی  از مردم سر می زند به نکته های ظریفی می رسند. هرکدام از آن حرکات، به مثابه مشترکات یک ملت هستند و می تواند سبک زندگی آن سرزمین را تعریف کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر