ترامپ: پیشنهاد خرید گرینلند یک شوخی بود!

شناسه خبر: 186310 سرویس: جهان ، سیاست ، گوناگون سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵ : ۱۹ : ۰۰
ترامپ: پیشنهاد خرید گرینلند یک شوخی بود!
ترامپ با انتشار توئیتی نوشت با دادن پیشنهاد خرید جزیره گرینلند, شوخی کرده است.
۵۵آنلاین :

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پس از اعلام تمایل خود برای خرید جزیره گرینلند واقع در آب های اقیانوس منجمد شمالی, روز دوشنبه با انتشار یک توئیت به اشتراک گذاشتن یک عکس فتوشاپ شده وعده داد در این جزیره آسمان خراش نخواهد ساخت. در این تصویر مونتاژ شده برج ترامپ در میانه یک روستایی در گرینلند دیده می شود.

ترامپ  روز دوشنبه با انتشار یک توئیت و به اشتراک گذاشتن یک عکس فتوشاپ شده وعده داد در این جزیره آسمان خراش نخواهد ساخت. در این تصویر مونتاژ شده برج ترامپ در میانه یک روستایی در گرینلند دیده می شود.

ترامپ به عنوان غولی در عرصه املاک و مستغلات در توئیت خود نوشت: قول می دهم در گرینلند چنین کاری نکنم. ترامپ روز یکشنبه بر تمایل خود برای خرید گرینلند تأکید کرد. وی گفت این ایده در سر من پرورش یافت و من با خودم گفتم به طور قطع از دیدگاه راهبردی هم جالب است.

این جزیره که در سال 1979 وضعیت خودمختاری از دانمارک را به دست آورد سرشار از منابع طبیعی است. دولت دانمارک در واکنش به اظهارات ترامپ اعلام کرد درهای گرینلند برای معامله باز است نه برای فروش.


منبع : اقتصاد نیوز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در مسیر خودباوری

عزت نفس به معنای احساس ارزشمندی شخصی است و به عبارت دیگر، به این معناست که چقدر خود را انسانی ارزشمند و قابل احترام می‌دانیم. تفاوت عزت‌نفس با اعتماد به نفس در گستردگی مفهوم عزت نفس است. اعتماد به نفس به موضوع بستگی دارد، ممکن است یک فرد در آشپزی اعتماد به نفس داشته باشد ولی در رانندگی یا نقاشی کردن فاقد اعتماد به نفس باشد ولی عزت نفس یک مفهوم کلی است و در تمام حیطه های زندگی فردی، اجتماعی، شغلی،عاطفی و... تاثیر دارد و نباید این دو مفهوم‌ با یکدیگر خلط شود.

چرا محیط کسب و کار بهبود پیدا نمی‌کند؟

آنچه در دهه های اخیر مبنای ارزیابی و رتبه بندی کشورها از لحاظ اقتصادی قرار گرفته، محیطی است که در آن بنگاه های اقتصادی فعالیت دارند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جاستین ترودو در چهارسالی که گذشت

ویدئو : ده ها خودرو در سیل اسپانیا واژگون شدند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر