ترامپ: نامزد خاشقجی را به کاخ سفید دعوت خواهم کرد

شناسه خبر: 147397 سرویس: جهان ، گوناگون چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۲ : ۲۱ : ۰۰
ترامپ: نامزد خاشقجی را به کاخ سفید دعوت خواهم کرد
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد قصد دارد نامزد روزنامه نگار ناپدید شده عربستانی را به کاخ سفید بیاورد.
۵۵آنلاین :

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد قصد دارد نامزد جمال خاشقجی، روزنامه نگار عربستانی را به کاخ سفید دعوت کند.

او با ادعای اینکه می‌خواهد منشا ناپدید شدن جمال خاشقجی، خبرنگار عربستانی را پیدا کند، افزود مردم دیده اند که او به داخل کنسولگری رفته و دیگر از آنجا خارج نشده است.

رئیس جمهور آمریکا گفت: اخیرا در بالاترین سطح درباره جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد عربستانی با مقامات ارشد سعودی صحبت کرده است.

او افزود: «این شرایط، شرایط بدی است.»

ترامپ اظهار کرد به دقت با ترکیه در رابطه با ناپدید شدن جمال خاشقجی، خبرنگار ناراضی عربستانی همکاری می‌کند.  فکر می‌کنم می‌توانیم به منشا ماجرا دست پیدا کنیم.

پیش از این خدیجه چنگیز، نامزد جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار برجسته عربستانی که از سه‌شنبه گذشته پس از رفتن به داخل کنسولگری عربستان سعودی در استانبول ترکیه ناپدید شده است، از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا خواسته بود به روشن شدن سرنوشت این منتقد ریاض کمک کند.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بودجه بنیادهای خاص فرهنگی را قطع یا کم کنید

یک سال هم به برخی مؤسسات غیر مولد کمک نشود به جایی بر نمی‌خورد. بگذاریم مردم در سال 98 از دستاوردهای قبلی این موسسات استفاده کنند.

نورچشمی‌ها همین دور و برند

آمارهای ٦ ماه نخست‌ سال‌جاری نشان می‌دهد استان‌های تهران سمنان، یزد و اصفهان بیشترین میزان تسهیلات بانکی را دریافت کرده‌اند. این در حالی است که کردستان و سیستان و بلوچستان از همه مظلوم‌ترند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر