ترامپ: سیسی دیکتاتور محبوب من است

شناسه خبر: 190093 سرویس: جهان ، سیاست ، گوناگون يكشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸, ۵۳ : ۱۰ : ۰۰
ترامپ: سیسی دیکتاتور محبوب من است
دونالد ترامپ درحالی‌که منتظر ملاقات با عبدالفتاح سیسی، همتای مصری خود در جریان نشست میان کشورهای عضو گروه هفت بود، وی را «دیکتاتور محبوب من» نامید.
۵۵آنلاین :

 دونالد ترامپ درحالی‌که منتظر ملاقات با عبدالفتاح سیسی، همتای مصری خود در جریان نشست میان کشورهای عضو گروه هفت بود، وی را «دیکتاتور محبوب من» نامید. دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا ماه گذشته درحالی‌که قرار بود در هتلی در شهر بیاریتز فرانسه با عبدالفتاح سیسی، همتای مصری خود دیدار کند، گفت: «دیکتاتور محبوب من کجاست؟» این درحالی بود که دست‌کم ۱۰ مقام آمریکایی و سه مقام مصری منتظر ورود رئیس‌جمهور مصر بودند و حرف‌های ترامپ را شنیدند. بسیاری این سخن ترامپ را مزاح تعبیر کرده بودند، اما طبق شنیده‌ها، این سخن او سکوت سنگین حاضران را به‌دنبال داشت. استیون منوچین وزیر خزانه‌داری آمریکا، جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی آمریکا، لری کودلو مشاور سیاست‌های اقتصادی ترامپ و وزیر امورخارجه و رئیس وزارت اطلاعات مصر نیز از حاضران در آنجا بودند. کاخ سفید به این گزارش‌ها واکنش نشان نداده است. ترامپ پیش‌تر درباره او چنین گفته بود: «ما یکدیگر را به خوبی درک می‌کنیم. به شما می‌گویم که او مردی بسیار سرسخت است. اما مرد خوبی هم هست و کار بسیار بزرگی در مصر انجام داده است. این آسان نیست.»


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

این حسین کیست....؛؟

این حسین کیست که همه عالم دیوانه اوست، این جمله مختصر ترین و کاملترین جمله ای است که می توان با آن امام حسین علیه السلام را توصیف کرده و پی به عظمتش در عالم بشریت برد، آری واقعاً این حسین کیست؟

از سخنرانی به عنوان عمار، تا جاسوس اسرائیل!

حالا لااقل به حرمت خون شهدای مدافع حرمی که با جاسوسی این آدم اطلاعاتشان به دشمن داده شد، بیایید و بگویید با تأیید چه کسانی این آدم در بعد نظامی آنقدر رشد کرد که به حد بالای دسترسی به اطلاعات مدافعان حرم رسید و شد و آن‌چه نباید می‌شد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جنایات جنگی ترکیه علیه سوریه

ویدئو : مردان مسلح پسر ال چاپو را فراری دادند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر