ترامپ: امیدوارم ایران با آمریکا تماس بگیرد

شناسه خبر: 139454 سرویس: سیاست چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷, ۵۸ : ۰۰ : ۰۰
ترامپ: امیدوارم ایران با آمریکا تماس بگیرد
رئیس جمهور آمریکا در جمع خبرنگاران در کاخ سفید درباره کنفرانس خبری با رئیس جمهور روسیه و همچنین ایران سخنانی را عنوان کرد.
۵۵آنلاین :

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جمع خبرنگاران در کاخ سفید گفت: امیدوارم ایران در یک مقطع با آمریکا تماس بگیرد، شاید ما بتوانیم به توافق جدیدی برسیم و شاید هم نتوانیم.

ترامپ همچنین بار دیگر توافق هسته‌ای ایران را بدترین توافق خواند و مدعی شد خروج آمریکا از برجام تأثیر مهمی روی ایران داشته است.

او در عین حال مدعی شد با پوتین درباره ضرورت کاهش سلاح‌های هسته‌ای، مقابله با بلندپروازی‌های هسته‌ای ایران و فعالیت‌های منطقه‌ای ایران هم رایزنی کرده است.

ترامپ که در کنفرانس مطبوعاتی با پوتین مداخله روسیه را در انتخابات آمریکا رد کرده بود، افزود: اقدامات روسیه هیچ تاثیری بر نتایج انتخابات نداشت، ولی با ارزیابی نهاد‌های اطلاعاتی آمریکا مبنی بر وقوع دخالت روسیه در انتخابات موافقم.

او افزود آنچه در هلسینکی قصد داشته بگوید این بوده که دلیلی وجود نداشته که روسیه در انتخابات آمریکا دخالت کند.

ترامپ در واکنش به انتقاد‌ها  بابت تضعیف ناتو نیز گفت کشور‌های این ائتلاف در حال حاضر سهم خودشان از بودجه دفاعی را پرداخت می‌کنند و او از دبیر کل  ناتو متشکر است.


منبع : باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پوشایی، ثبات و پیش بینی پذیری

تدوین یک بودجه مناسب مستلزم رعایت قواعدی است که نظام بودجه ریزی ایران به دلایل مختلف فاقد این قواعد است. این یادداشت به دو جنبه مهم برای تدوین یک بودجه خوب می پردازد. ویژگی اول پوشایی سند بودجه و ویژگی دوم ثبات و پیش بینی پذیری بودجه از طریق اعمال قواعدمالی است که در ادامه به آنها اشاره می شود.

اتکای بودجه دولت به درآمدهای نفتی چگونه به تخریب رشد اقتصادی ایران منجر شده است؟

تجارب برخی از کشورهای در حال توسعه و تجربه ایران در دوره های مختلف زمانی حکایت از آن دارد که تخریب نظام مالی از حوزه بودجه دولت شروع شده و در گذر از سازوکارهای فرایندهای پولی، در حوزه بین الملل به بن بست منجر می شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: می خواهید بدانید چه کسی و با چه هدفی داخل پاسپورت شما تراشه کار گذاشته؟

ویدیو: گوشه ای از اجرای همایون شجریان و تکتم

گوشه ای از اجرای همایون شجریان و تکتم، خواننده گروه سرود آوای همدم در موسسه خیریه توانبخشی همدم که ۴۰۰ دختر کم توان ذهنی را تحت پوشش دارد.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر