تبدیل استادیوم فوتبال به جنگل!

شناسه خبر: 188908 سرویس: تصویر ، جهان ، گوناگون شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸, ۳۹ : ۱۹ : ۰۰
تبدیل استادیوم فوتبال به جنگل!
این استادیوم با هدف مقابله با جنگل زدایی با طیف متنوعی از گونه های درختی مانند توسکا، بید، افرا و بلوط پر شده است.
۵۵آنلاین :

یک موسسه هنری در اتریش با هدف جلب توجه عمومی به تغییرات آب و هوایی و سیاست های جنگل زدایی، با ارائه طرحی، یک استادیوم فوتبال را به جنگل تبدیل کرد.

یک هنرمند سوئیسی استادیوم Wörthersee را با 300 درخت پر کرده است. این استادیوم در شهر کلاگن‌فورت در جنوب اتریش قرار دارد.

این پروژه برای جنگل – جاذبه بی پایان طبیعت نام دارد که با الهام از نقاشی هنرمند و معمار اتریشی، مکس پینترر، ساخته شده است.

 این استادیوم با طیف متنوعی از گونه های درختی مانند توسکا، بید، افرا و بلوط شکل گرفته است. ترکیب درختان در کنار صندلی های استادیوم  زمین بتونی و چراغ های آفتابی منظره ای متفاوت ایجاد کرده است. بازدید این جنگل تا اواخر ماه اکتبر برای عموم آزاد است.

مدیر پروژه می گوید: این پروژه می خواهد ادراک ما از طبیعت را به چالش بکشد و درباره آینده طبیعت سؤال کند و نمادی است از اینکه شاید طبیعت روزی فقط در فضاهای خاص یافت شود.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

 


منبع : فرارو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

كابوس دارو براى بيماران.

عدم دسترسى ايران به دانش ساخت تمامى داروها ايران را در معضل قرار داده است

پیشنهاد تاسیس بانک دولتی جدید

در طرح قانون جامع بانکداری جمهوری اسلامی ایران که توسط کمیسیون اقتصادی مجلس تهیه شده، پیشنهاد تاسیس بانک جدید دولتی با نام بانک توسعه‌ای داده شده است؛ بانکی که قرار است زیر نظر بانک مرکزی به فعالیت بپردازد. کارشناسان از دو جهت تاسیس چنین بانکی را برای نظام بانکداری ایران خطرناک می‌دانند: خطر اول مربوط به فشار ایجاد این بانک به پایه پولی و پول‌پاشی بیشتر در جهت حمایت از طرح‌های توسعه‌ای است. خطر دوم نیز مربوط به تجربیات شکست‌خورده بانک‌های توسعه‌ای در کشورهای توسعه‌یافته است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : اعتراض سیاسی عجیب در برزیل

ویدئو : اعتراض دوچرخه سواران آلمان

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر