نتیجه‌ای یافت نشد.

تاکید اتریش بر گسترش همکاری های اقتصادی با ایران

شناسه خبر: 159340 سرویس: توسعه ، گوناگون چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷, ۴۴ : ۰۰ : ۰۰
تاکید اتریش بر گسترش همکاری های اقتصادی با ایران
قائم مقام وزیر امور اقتصادی اتریش در دیدار عراقچی بر گسترش همکاری های اقتصادی با ایران تاکید کرد.
۵۵آنلاین :

سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر خارجه ایران در ادامه رایزنی ها در ‌وین امروز (سه شنبه) با «استرل» دبیرکل (قائم مقام) وزیر امور اقتصادی و دیجیتال اتریش دیدار و گفتگو کرد. 

در این دیدار دو طرف ضمن مروری بر تحولات مثبت روابط دوجانبه به ویژه سفر رئیس جمهور سابق اتریش به کشورمان در سپتامبر ۲۰۱۵ و سفر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در ژوئیه ۲۰۱۸ به اتریش، از روند رو به رشد همکاریهای اقتصادی به ویژه افزایش قابل توجه حجم مبادلات بازرگانی بین دو کشور ابراز خرسندی کردند.

 عراقچی در این دیدار ابراز امیدواری کرد با راه اندازی SPV  از سوی کشورهای اروپایی و بهره برداری از آن، بنگاه های اقتصادی دو کشور بتوانند همکاریهای خود را بیش از پیش توسعه و تعمیق بخشند. 

استرل نیز ضمن یادآوری تعاملات دو کشور در چارچوب کمیسیون مشترک اقتصادی، بر حمایت  دولت و وزارت امور اقتصادی و دیجیتال اتریش از گسترش همکاریهای اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

استدلال‌هاي واهي براي توسعه‌نيافتگي

واکاوي سه دوره تاريخي که اجازه نداد کمر اقتصاد بشکند

اتحادیه: خرید طلای آب شده از سوی مردم غیر مجاز نیست

به واحدهای صنفی اعلام شده تا از خرید و فروش طلای آب شده و شمش طلا با افراد عادی که فعالیت صنفی در حوزه طلا ندارند پرهیز شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر