بی توجهی کامل فدراسیون فوتبال به ازار جنسی

شناسه خبر: 92896 پنجشنبه ۹ دي ۱۳۹۵, ۵۳ : ۰۳ : ۰۰
بی توجهی کامل فدراسیون فوتبال به ازار جنسی
فدراسیون فوتبال برنامه ای برای برخورد با آزار و اذیت جنسی کودکان در مدارس فوتبال دارد ؟ این سوالی است که پس از رسانه ای شدن مشکلات سال های قبل یکی از آکادمی های فوتبال به وجود می آید.
۵۵آنلاین :

آزارمه نود کشیده شد و رییس کمیته اخلاق در آن دروازه بان شماره یک استقلال را بازخواست کرد. 

 

نه کمیته اخلاق ، نه کمیته انضباطی ، نه دبیرکل فدراسیون و نواب رییس و آقای رییس در مورد افشاگری های انجام شده  موضع رسمی وقابل پی گیری نگرفته اند. مساله ای که همه اطرافیان فوتبال وجودش را تایید می کنند اما در فدراسیون فوتبال لابه لای پرونده های جریمه به خاطر فحاشی و لباس بد بازیکنان گم شده. 

 

البته شنیده می شود دبیرکل فدراسیون فوتبال در این مورد فعالیت هایی کرده است اما هیچ کدام از این فعالیت ها نمایش عمومی نداشته است. 

 

این گزارش ها منتشر شده و همه در فوتبال می دانند که چقدر درست است اما در فدراسیون طوری رفتار می کنند که انگار اتفاقی نیافتاده است. اخبار آخر سایت فدراسیون فوتبال را که بخوانید با دغدغه های مسوولان بیشتر آشنا می شوید. 

 

شاید کمترین انتظار از فدراسیون فوتبال این است که شروع به جمع کردن شواهد و مدارک از طریق فراخوان عمومی کند اما تا این لحظه که خبری نیست . لابد در فدراسیون فوتبال کسی نگران نیست که ممکن است مردم چیزی بدانند که به گوش آنها نرسیده است. 


منبع : عصرایران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
۱۳۹۵/۱۰/۰۹ ۰۰:۴۰
خجالت آوره
55 55 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

سیاست غیردلاری برای کنترل دلار

محدودیت تراکنش‌های بانکی ترمز بازار ارز را کشید

انتخابات و آنچه آقای «علم الهدی» نمی‌داند

«با آن که جمهوری اسلامی یک قلعۀ ایمن است اما دشمن می تواند از دروازۀ بزرگ انتخابات و مردم‌سالاری به آن نفوذ کند.» اما آیا در کلانِ نظام، هم به انتخابات می توان این گونه نگریست؟ یا دغدغه مهم تری هم باید لحاظ شود. در این یادداشت به آن دغدغۀ بزرگ تر اشاره شده است...

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: استرالیا در آتش؛ شعله‌های سرکش همچنان زبانه می‌کشد

ویدئو؛ نطق پروانه سلحشوری: به‌جز اقلیتی برخوردار بقیه مردم را رها کرده‌ایم

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر