بیش از ۴۸۰۰ تخت بیمارستانی در استان تهران احداث می‌شود

شناسه خبر: 193951 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، گوناگون يكشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸, ۴۴ : ۱۹ : ۰۰
بیش از ۴۸۰۰ تخت بیمارستانی در استان تهران احداث می‌شود
استاندار تهران با اشاره به ضرورت افزایش تخت‌های بیمارستانی از احداث بیش از ۴۵۰۰ تخت بیمارستانی در استان تهران خبر داد.
۵۵آنلاین :

انوشیروان محسنی بندپی در جریان بازدید از پروژه مهدی کلینیک بیمارستان امام خمینی(ره) با اشاره به ضرورت اتمام به موقع این پروژه مهم اظهار کرد: این جلسه با حضور مدیران دستگاه‌های خدمات رسان برگزار می‌شود تا کمکی که مورد نیاز اتمام این پروژه مهم و بزرگ است را بتوان فراهم کرد.

وی با بیان اینکه بیمارستان امام خمینی(ره) نقش ملی دارد تاکید کرد: بیمارستان امام خمینی(ره) هم به لحاظ وضعیت بیماران و هم به واسطه نوع خدمتی که ارائه می‌دهد حائز اهمیت است که این امر وظیفه ما را دو چندان می‌کند تا جهت اتمام این پروژه تلاش کنیم.

استاندار تهران ادامه داد: در این جلسه دستگاه‌های خدمت رسان مثل برق، آب و گاز متعهد شدند تا در زمینه تامین زیرساخت‌ها کمک کنند همچنین اتصال انشعابات زمانبر نشود، در مورد گاز در ۱۰ روز آینده بررسی جهت تامین هزار مترمکعب برق یا ایجاد ایستگاه جدید انجام می‌شود.

محسنی بندپی عنوان کرد: در مورد تامین برق تیم فنی فردا بررسی می‌کنند تا ۵/۶ مگاوات درخواست جدید پیگیری شود تا به جمع بندی برسیم. در مورد بیمه هم نماینده از طرف بیمارستان معرفی شود تا وضعیت بررسی و ارزیابی و حمایت‌های لازم به عمل آید همچنین امور مالیاتی استان مساعدت لازم در تکمیل بیمارستان را داشته باشد.

وی با تاکید بر اثرگذاری این جلسه جهت اتمام و تکمیل پروژه گفت: تا ۲ ماه دیگر جلسه دیگری برای پایش خدمات برگزار می‌شود تا اثرگذاری خدمات ارائه شده مورد سنجش قرار گیرد چرا که باید کمک کنیم تا زیرساخت‌هایی که برای نجات انسان‌ها به ویژه برای افراد بی بضاعت است تامین شود.

استاندار تهران با اشاره به اینکه خدمت گذاری به مردم بزرگترین افتخار یک مسئول است اظهار کرد: در ارائه خدمات ضرورت تغییر نگاه در سیاست گذاری و مسئولان کلان نسبت به تهران جدی است تا بتوان به سمت بهبود شرایط حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب تنها یک بیمارستان دولتی یعنی مرکز قلب شریعتی ایجاد شده تاکید کرد: اتمام پروژه مهدی کلینیک نقش موثری در ارتقای سرانه‌های بهداشتی و درمانی با توجه به ماهیت و تخصص‌های این بیمارستان دارد.

استاندار تهران افزود: سرانه تخت بیمارستانی در کشور ۱/۶ به ازاری هر هزار نفر و در شهر تهران نیز به همین میزان است منتها در شهرستان‌های تهران سرانه تخت بیمارستانی ۶ دهم به ازای هزار نفر است.

محسنی بندپی با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در زمینه افزایش تخت‌های بیمارستانی و اینکه ۸۵۰۰ تخت در حال احداث است تاکید کرد: ۱۸۰۰ تخت تا پایان امسال و بیش از ۳ هزار تخت تا سال ۹۹ به بهره برداری می‌رسد تا به متوسطه سرانه تخت‌های بیمارستانی نزدیک شویم.

استاندار تهران با اشاره به ضرورت افزایش تخت‌های بیمارستانی از احداث بیش از ۴۵۰۰ تخت بیمارستانی در استان تهران خبر داد.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

گرگ های اقتصاد

کسانی می گویند در کشورهایی که به صورت سنتی در آن ها کشاورزی رواج داشته است بر خلاف آن هایی که در گذشته دامدار بوده اند, نگاه های متفاوتی نسبت به گرگ وجود دارد, دسته نخست گرگ را مثبت تصویر می کنند, زیرا بقیه حیواناتی را که به مزارع آن ها آسیب می زدند و محصولاتشان را ضایع می کردند می خورد و به نوعی نگهبان کشاورزان به حساب می آمد, اما دسته دوم به دلایل روشن چندان دل خوشی از گرگ ها نداشتند, زیرا دارایی شان را از بین می برد. فارغ از صحت و سقم چنین ادعاهایی امروز آن قدر فرهنگ ها در هم شده اند که در هر کشوری با هر پیشینه ای همه جنس دیدگاهی پیدا می شود.

می‌ترسند کلاه سرشان برود!

آنقدر بازار ایران بی‌در و پیکر است که وقتی بنزین گران می‌شود، ماشین هم گران می‌شود. در این بازار از مردم چه انتظاری می‌شود داشت. در بازار بی‌اعتمادی نمی‌شود دنبال اعتماد گشت.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: قطع اینترنت و ماجرای اینترنت ملی

ویدئو : چرا موتورهای جستجو گر ایرانی، پاسخگوی نیازهای مردم نبود؟

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر