نتیجه‌ای یافت نشد.

بهترین سریال ماه رمضان انتخاب شد/ «برادرجان» با ۷۰ درصد آرا

شناسه خبر: 176122 سرویس: اجتماعی ، فرهنگ و هنر ، گوناگون جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸, ۳۶ : ۱۴ : ۰۰
بهترین سریال ماه رمضان انتخاب شد/ «برادرجان» با ۷۰ درصد آرا
سریال «برادرجان» به کارگردانی محمدرضا آهنج را به عنوان بهترین مجموعه تلویزیونی در ماه رمضان انتخاب کردند.
۵۵آنلاین :

تلویزیون در ماه رمضان ۹۸، شاهد پخش سه سریال «برادرجان» به کارگردانی محمدرضا آهنج (شبکه سه)، «دلدار» ساخته برادران محمودی (شبکه دو) و «از یادها رفته» به کارگردانی بهرام بهرامیان (شبکه یک) بود. 

خواستیم تا بهترین سریال ماه رمضان امسال را انتخاب کنند. در این نظرسنجی، ۱۵۰۰ نفر شرکت کردند که از این میان، ۱۰۴۸ کاربر، به سریال «برادرجان» رای دادند. سریال «دلدار» با ۲۹۲ رای در مرتبه دوم قرار گرفت و «از یادها رفته» با ۱۶۰ رای، جایگاه سوم را از آن خود کرد. درصد آرای هر یک از سه سریال رمضانی به شرح زیر است: 

«برادرجان»: ۶۹.۸ درصد

«دلدار»: ۱۹.۵ درصد 

«از یادها رفته»: ۱۰.۷ درصد


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اعتبار «تکرار» کننده و نمک‌دان شکسته

مردی که پست مشاوره و حضور در قوه مجریه را به واسطه « تکرار می‌کنم» دارد از « تکرار» گلایه دارد. گویا جناب آشنا فراموش کرده‌اند که اعتبار ریخته، خرج خود همین آقایان شد. حضراتی که امروز نظاره گر مشکلات هستند و کاری از دستشان بر نمی‌آید، در حالی که در ایام انتخابات قول داده بودند با کلیدشان قفل‌ها را باز کنند.

دیپلماسی به سبک بابانوئل

روانشناسان معتقدند که هدیه می‌تواند گویای خیلی چیز‌ها درباره اهداکننده و دریافت کننده هدیه باشد. می‌گویند، هدیه بازتاب دهنده دنیای درون اهدا کننده است؛ حال باید دید در دنیای دیپلماسی این سبک هدیه دادن چه تعبیری را به همراه دارد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر