بسیج با دولت در مناطق محروم همکاری می کند

شناسه خبر: 176772 سرویس: اقتصادی ، اجتماعی ، گوناگون چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸, ۲۷ : ۱۶ : ۰۰
بسیج با دولت در مناطق محروم همکاری می کند
مسئول سازمان بسیج سازندگی اعلام کرد:این سازمان با همکاری دولت در اجرای پروژه‌های کوچک روند کمک رسانی به مناطق محروم را تسریع می کند.
۵۵آنلاین :

مسئول سازمان بسیج سازندگی اعلام کرد:این سازمان با همکاری دولت در اجرای پروژه‌های کوچک روند کمک رسانی به مناطق محروم را تسریع می کند.

سرهنگ «محمد زهرایی» ، به فشار اقتصادی مضاعف آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و اظهارداشت: سال ۹۸ سال بسیار سختی برای ما خواهد بود چراکه نباید فراموش کنیم مردم در تمامی برهه‌ها پای نظام ایستاده‌اند و در همه شرایط از آن دفاع می‌کنند، باید در همه شرایط برای بهبود معیشت مردم دفاع کنیم.

وی افزود: باید دست به دست هم دهیم تا کشور از تنگنای اقتصادی عبور کند، ولی امر مسلمین در سخنرانی‌های خود اعلام کردند که به جهادگران امید بسته‌اند، از این رو ما به دنبال افزایش فعالیت جهادگران بسیجی هستیم.

مسئول سازمان بسیج سازندگی با تاکید بر اینکه رویکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محرومیت زدایی در کشور است، گفت: در راستای محرومیت زدایی در کنار دولت خواهیم بود تا با همکاری در اجرای پروژه‌های کوچک روند کمک رسانی به محرومان را تسریع کنیم.

زهرایی با بیان اینکه سازمان بسیج سازندگی اجرای پروژه‌هایی با سرمایه کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان را اجرایی می‌کند، ادامه داد: به منظور کمک به مناطق محروم در پروژه‌هایی که بخش خصوصی ورود پیدا نمی‌کند و برای دولت نیز به صرفه نیست که پیمانکار بگیرد، بسیج سازندگی ورود پیدا می‌کند.

وی به حضور چشمگیر جهادگران برای کمک به مناطق محروم اشاره کرد و گفت: معمولاً در پروژه‌هایی که بسیج سازندگی ورود پیدا می‌کند، کار با ۶۵ درصد بودجه مورد نیاز به اتمام می‌رسد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی توضیح داد: بر اساس قانون این سازمان جزو دستگاه‌های اجرایی است و دیگر دستگاه‌ها می‌توانند به منظور انجام پروژه‌ها با آن قرارداد ببندند.

زهرایی افزود: به منظور سازندگی و کمک به مناطق محروم کارگروهی را در دولت تشکیل داده‌ایم که ریاست آن را وزیر کشور برعهده دارد و دبیرخانه آن در بسیج سازندگی است؛ در این کارگروه به دنبال مردمی کردند اقتصاد مقاومتی تسهیل امور هستیم.

وی اعلام کرد: بر اساس طرح مشترک بسیج سازندگی و وزارت کشور، بسیج کار اجرای ۴۰ هزار پروژه در مناطق محروم را به منظور امید بخشی به مردم آغاز کرده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی با تاکید بر اینکه این پروژه‌ها با اولویت آب و اشتغال اجرایی می‌شوند، گفت: به دنبال ایجاد زیر ساخت‌های اشتغال پایدار در کشور به ویژه مناطق محروم هستیم.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
nima ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ ۱۳:۵۰
تنها راه برون رفت کشور در زی این چهل سال استعفای اصلاح طلبها که بیشترند و برخی اصولگرای تندرو از ارگانهای دولتی و به خصوص دانشگاههای دولتی میباشد.وباید مطالبه گری کرو حق و حقوق کارمندهای ضعیف تحت شرایط عدالت و عدم زور وتبعیض.بسه دیگه دسته جمعی استعفا دهید تا کشور پوست اندازی کند.مخصوصا اصلاحاتیای تندرو که نهادهای دولتی را ارث اجدادی خود میدانند.صبر امثال من دیگر تمام شد.
1 2 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

چند پلاسکوی دیگر فرو می‌ریزد؟

پاساژ کاشانی در خیابان امیر کبیر قابلیت تبدیل شدن به پلاسکویی دیگر را دارد

ظهور قریب‌الوقوع یک ابرطبقه

مدت‌هاست کشور ما با مفهوم فساد در امور و حوزه‌های گوناگون دست‌و‌پنجه نرم می‌کند؛

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : استناد پوتین به آیه قرآن در حضور روحانی و اردوغان

ویدئو : تایید کشته شدن پسر بن لادن

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر