برگزاری اولین رویداد پیش‌شتاب‌دهی آنلاین کشوری

شناسه خبر: 194826 سرویس: توسعه ، کسب و کار ، گوناگون يكشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۲۱ : ۱۰ : ۰۰
برگزاری اولین رویداد پیش‌شتاب‌دهی آنلاین کشوری
مدیرعامل شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن از برنامه‌ریزی برای برگزاری رویداد پیش‌شتاب دهی آنلاین موسوم به «ناواتک» با همکاری شرکت فناوری اطلاعات ناواکو خبر داد.
۵۵آنلاین :

حمید یاری در گفت‌وگو با پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، با بیان اینکه ناواتک، اولین رویداد پیش‌شتاب‌دهی آنلاین کشوری است که به همت دو شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن و ناواکو که متعلق به بانک مسکن هستند، برگزار می‌شود، اظهار کرد: این رویداد با هدف کمک به تمام افراد خلاق و علاقه مند به اکوسیستم استارت‌آپی کشور بدون محدودیت زمان و مکان برگزار می‌شود و مقصود شرکت کارآفرینی از برگزاری این رویداد، توزیع یکسان منابع انباشته بخش آموزش در سراسر کشور و نیز کمک به جذب سرمایه‌گذار و تجاری‌سازی محصولات استارت‌آپی است.
مدیرعامل شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن با بیان اینکه برندگان این رویداد، در نهایت از پروسه شتاب دهی آنلاین برخوردار می‌شوند، خاطرنشان کرد: صاحبان ایده در چهار حوزه شامل حمل‌و‌نقل (تسهیل خدمات پارک حاشیه‌ای، پرداخت آفلاین در کاربردهای شهری، پذیرندگی در حمل‌و‌نقل جاده‌ای)، پرداخت(خدمات ارزش افزوده بر پایه کیف پول، خدمات ارزش افزوده باشگاه مشتریان، پرداخت‌های غیرتماسی، QR Code، پردازش تصویر، اینترنت اشیا، بازارسازی (تحلیل داده بانک مسکن، تعریف خدمات بر پایه نیاز مشتری، امن‌سازی اطلاعات برای ایجاد دسترسی به استارت‌آپ‌ها) و سپرده‌گذاری و تسهیلات‌دهی (بهبود خدمات مرتبط با تسهیلات، شناسایی مشتری، اعتبارسنجی) باید برای شرکت در این رویداد در زمانی که به‌زودی اعلام خواهد شد، ثبت‌نام کرده و در مرحله بعد نسبت به ایده‌پردازی و تیم‌سازی متناسب با محور ایده خود اقدام کنند. یاری ادامه داد: در این مرحله ارزیابی اولیه ایده‌ها بر اساس شاخص‌های از پیش تعیین شده توسط داوران انجام خواهد شد و تیم‌هایی که واجد شرایط باشند وارد مرحله «پیش شتاب دهی» به شکل آنلاین شده و به این شکل از پشتیبانی و خدمات شرکت توسعه خدمات کارآفرینی برخوردار می‌شوند. ارزیابی نهایی نیز پس از پرورش ایده‌ها انجام و نتایج نهایی طی برگزاری یک رویداد یک روزه با حضور داوران و منتورهای تخصصی رویداد اعلام خواهد شد. وی در بخش دیگر سخنانش از دیگر اقدامات شرکت کارآفرینی به طراحی «بازارگاه الکترونیکی مسکن» اشاره کرده که قرار است نسخه اولیه آن تا پایان سال جاری رسما آغاز به کار کند. به گفته یاری، این بازارگاه یک بستر نرم‌افزاری است که در قالب آن مصالح ساختمانی مستقیما توسط تولیدکنندگان عرضه می‌شود و به این ترتیب تولیدکنندگان مصالح به مصرف‌کنندگان بدون هیچ واسطه‌ای متصل می‌شوند.
 


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تراژدی بیسوادی مدرن و فرهنگ عامه

سواد، شعور و آگاهی، الزاما از مسیر مدرسه و دانشگاه کسب نمی‌شود. کسب معرفت، خود نیاز به معرفت دارد. یعنی فرد باید به این درجه از آگاهی برسد که به سمت کسب معرفت حرکت کند. هیچ معرفتی، تصادفی خلق نمی شود و محصول ارث پدری نیست. معرفت به هیچ کس به ارث نرسیده است. همان طور که سواد، محصول خواست و طلب است و نه میراث گذشتگان. ملت با سواد، ملتی است که راهبری آن آسان است.

درس روزگار به سیاست‌گذار

تاوان پرهیز از اصلاحات تدریجی چیست؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: دو قطار مسافربری در هند شاخ به شاخ شدند

ویدئو؛ مدیرعامل ویز و کاربران ایرانی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر