نتیجه‌ای یافت نشد.

برند «ال چاپو»، به مالکیت همسر او به زودی عرضه می‌شود

شناسه خبر: 167671 سرویس: جهان ، کسب و کار ، گوناگون چهارشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۸, ۳۲ : ۱۱ : ۰۰
برند «ال چاپو»، به مالکیت همسر او به زودی عرضه می‌شود
همسر ال چاپو، یکی از بزرگترین قاچاقچی های مواد مخدر در جهان، خط تولید پوشاکی با نام «ال چاپو» را راه اندازی می‌کند.
۵۵آنلاین :

اما کورونل اسپرو که ۲۹ ساله است از سال گذشته پس از بازداشت و استرداد و دادگاهی کردن ال چاپو در به همراه فرزندان خود در نیویورک مستقر شده است. خانم اسپرو، همسر ال چاپوی ۶۱ ساله به روزنامه نیویورک دیلی اعلام کرده است که قصد دارد برند پوشاک به نام «ال چاپو» را راه اندازی کند.

ال چاپو که در زندان است اجازه تولید پوشاک به نام خود را داده است. همسر وی می گوید امضای ال چاپو بخشی از لوگوی این برند خواهد بود. وی به نیویورک دیلی گفت که پروژه تولید خطوط لباس را سال ها با همسرش در سر داشته است.

کورونل اسپرو و خواکین گوزمن مشهور به ال چاپو دو فرزند دوقلو دارند که امسال وارد هفتمین سال زندگی شده اند. برند تولید پوشاک و لباس ال چاپو بصورت آنلاین محصولاتش را عرضه خواهد کرد.

ال چاپو در ماه فوریه در دادگاه آمریکا به حبس ابد محکوم شد. خوآکین گوزمان معروف به اِل چاپو، رهبر یک کارتل بزرگ موادمخدر موسوم به «سینالوآ» در مکزیک که پس از دستگیری به آمریکا تحویل داده شده بود، توسط دادگاهی در نیویورک در ۱۰ مورد اتهامی از جمله توزیع هروئین و کوکائین در آمریکا، پول‌شویی و اداره کسب و کاری تبهکارانه، مجرم شناخته شد.


منبع : یورونیوز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

امتحان الهی فقط برای مردم است؟

کاش در این فصل امتحان الهی این نهادهای که برای کار فرهنگی بودجه گرفتند هم، بخشی از بودجه‌ها خود را به دولت بر می‌گردانند تا آن پول صرف خدمات برای مردم شود.

خرافه ایرانی از تعطیلات

اگرچه برخی ایران را بهشت تعطیلات کاری می‌دانند، اما استفاده از ۳ شاخص «تعطیلات رسمی»، «تعطیلات آخر هفته» و «مجموع تعطیلات» نشان می‌دهد ایران نه‌تنها بهشت تعطیلات نیست، بلکه به لحاظ تعداد روز تعطیلی، در قعر جدول رتبه‌بندی جهانی قرار دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر