نتیجه‌ای یافت نشد.

برند «ال چاپو»، به مالکیت همسر او به زودی عرضه می‌شود

شناسه خبر: 167671 سرویس: جهان ، کسب و کار ، گوناگون چهارشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۸, ۳۲ : ۱۱ : ۰۰
برند «ال چاپو»، به مالکیت همسر او به زودی عرضه می‌شود
همسر ال چاپو، یکی از بزرگترین قاچاقچی های مواد مخدر در جهان، خط تولید پوشاکی با نام «ال چاپو» را راه اندازی می‌کند.
۵۵آنلاین :

اما کورونل اسپرو که ۲۹ ساله است از سال گذشته پس از بازداشت و استرداد و دادگاهی کردن ال چاپو در به همراه فرزندان خود در نیویورک مستقر شده است. خانم اسپرو، همسر ال چاپوی ۶۱ ساله به روزنامه نیویورک دیلی اعلام کرده است که قصد دارد برند پوشاک به نام «ال چاپو» را راه اندازی کند.

ال چاپو که در زندان است اجازه تولید پوشاک به نام خود را داده است. همسر وی می گوید امضای ال چاپو بخشی از لوگوی این برند خواهد بود. وی به نیویورک دیلی گفت که پروژه تولید خطوط لباس را سال ها با همسرش در سر داشته است.

کورونل اسپرو و خواکین گوزمن مشهور به ال چاپو دو فرزند دوقلو دارند که امسال وارد هفتمین سال زندگی شده اند. برند تولید پوشاک و لباس ال چاپو بصورت آنلاین محصولاتش را عرضه خواهد کرد.

ال چاپو در ماه فوریه در دادگاه آمریکا به حبس ابد محکوم شد. خوآکین گوزمان معروف به اِل چاپو، رهبر یک کارتل بزرگ موادمخدر موسوم به «سینالوآ» در مکزیک که پس از دستگیری به آمریکا تحویل داده شده بود، توسط دادگاهی در نیویورک در ۱۰ مورد اتهامی از جمله توزیع هروئین و کوکائین در آمریکا، پول‌شویی و اداره کسب و کاری تبهکارانه، مجرم شناخته شد.


منبع : یورونیوز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

در گرماگرم خشم‌هاي روزمره

...مي‌توان آن را با سطح مهارتي مورد نياز براي هدايت يک جت پيشرفته مقايسه کرد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر