نتیجه‌ای یافت نشد.

برج میلاد در حمایت از افراد مبتلا به اتیسم آبی می شود

شناسه خبر: 167435 سرویس: NGO ، گوناگون دوشنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۸, ۴۹ : ۱۹ : ۰۰
برج میلاد در حمایت از افراد مبتلا به اتیسم آبی می شود
برج میلاد فردا (سه شنبه) در حمایت از افراد مبتلا به اختلال اتیسم آبی می‌شود.
۵۵آنلاین :

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، به منظور معرفی اوتیسم و افزایش شناخت شهروندان نسبت به این بیماری فردا به مناسبت روز جهانی اتیسم به صورت نمادین ساعت 20به رنگ آبی درمی آید.
کودکان مبتلا به اختلال اتیستیک به صورت پیش رونده تاخیر در رشد یا رشد غیرعادی دارند علاوه بر این، رفتارهای کلیشه ای، واکنش های هیجانی افراطی، پرخاشگری و خودزنی از ویژگی های بارز این کودکان می باشد.
نقص های کارکردی در کودکان مبتلا به اتیسم، می تواند شامل حساسیت حسی حاد، ناتوانی در تشخیص الگوها یا ویژگی های برجسته محیط و در بعضی مواقع نقص در ارتباط کلامی باشد.
این مشکلات ممکن است منجر به اضطراب بالا و پافشاری بیشتر کودک بر رویه ها شود و در خانواده و مدرسه به صورت خاموشی حسی، رفتارهای مخرب و رفتارهای پرخاشگرانه بروز کند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اقتصاد از قوه قضائیه چه می خواهد؟

از جذابیت های ایران امروز یکی این است که آنچه فرنگی ها در کتاب های تاریخ می خوانند ما به چشم دیده و به گوش می شنویم.

آمارها چه تصویری از نرخ رشد فقر ارائه می کنند؟

برخورداری افراد از عدالت اقتصادی همواره یکی از دغدغه های اصلی سیاستگذاران اقتصادی در کشور بوده است، گام اول در این راستا داشتن برآوردی دقیق از تعداد فقرا و شناسایی ویژگی های گروه های فقیر است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

ویدیو : یک بیماری که به تازگی از سوی سازمان بهداشت جهانیWHO شناسایی شده است!

یک بیماری که به تازگی از سوی #سازمان_بهداشت_جهانیWHO شناسایی شده است! #فرسودگی_شغلی یا #کارزدگی این بیماری قرار است در سال ۲۰۲۲ به رسمیت شناخته شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر