ببخشید ولی شما قبلا «بله» را گفته‌اید!

شناسه خبر: 186509 سرویس: توسعه ، فناوری ، گوناگون ، سبک زندگی پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸, ۲۲ : ۰۲ : ۰۰
ببخشید ولی شما قبلا «بله» را گفته‌اید!
«اینستاگرام، اجازه ندارد تصاویر یا پیام‌های من را به اشتراک بگذارد.»
۵۵آنلاین :


مدتی است که تصویری در پیج‌های مختلف اینستاگرام دست به دست می‌شود. این تصویر حاوی پیامی است که می‌گوید: «اینستاگرام، اجازه ندارد تصاویر یا پیام‌های من را به اشتراک بگذارد.»
این ماجرا، در واقع سال 2012 آغاز شد، اما این اواخر دوباره بحث آن داغ شده است. فارغ از درست یا نادرست بودن این نوع حرکات جمعی، اما این پیام، نکته‌ی مهمی را نادیده گرفته است. شما در بدو ورود به اینستاگرام و هنگام ثبت‌نام، این اجازه را صادر کرده‌اید، اما احتمالا شرایط را به  درستی نخوانده‌اید.
به گزارش 55 آنلاین، به نقل از وبسایت بیزینس‌اینسایدر، شما هنگام ثبت نام و هم‌چنین پس از فعال کردن برخی از تنظیمات دستگاه، مانند دسترسی به موقعیت مکانی،  GPS ، دوربین یا عکس های گالری، اجازه‌ی دسترسی به آن‌ها را صادر کرده‌اید. همه این موارد صریحاً در بخش قوانین اینستاگرام اعلام شده و شما هنگام ورود، مجوز استفاده از آن‌ها را صادر کرده‌اید! 

همیشه به یاد داشته باشید، هر برنامه ای که روی گوشی همراه خود نصب می کنید نیاز به مجوز و دسترسی هایی که دارد که شاید مایل نباشید این اجازه را بدهید. 


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حمله به عین الاسد چقدر از توانایی های نظامی ایران را نشان می دهد؟

گزارش نیویورک تایمز را بخوانید

مقام معظم رهبری در نمازجمعه تهران:‌ از مذاکره ابایی نداریم اما نه با آمریکا

برخی با کمک رسانه‌های بیگانه و آرایش سقوط هواپیما سعی کردند یوم‌الله‌های این مدت را به حاشیه ببرند. عده‌ای جوانند و فریب می‌خورند ولی برخی اینگونه نیستند و حاضر نیستند منافع ملی را درک کنند و آنچه در زبان دشمن است تکرار می‌کنند. دشمن از سقوط هواپیما خوشحال شد که توانست نظام و سپاه را زیر سوال ببرند ولی اشتباه کردند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ فرار کانگوروها و ادامه آتش سوزی ها در استرالیا

ویدئو؛ سوسمار مونیتور زیر کاپوت تویوتا در تایلند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر