ببخشید ولی شما قبلا «بله» را گفته‌اید!

شناسه خبر: 186509 سرویس: توسعه ، فناوری ، گوناگون ، سبک زندگی پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸, ۲۲ : ۰۲ : ۰۰
ببخشید ولی شما قبلا «بله» را گفته‌اید!
«اینستاگرام، اجازه ندارد تصاویر یا پیام‌های من را به اشتراک بگذارد.»
۵۵آنلاین :


مدتی است که تصویری در پیج‌های مختلف اینستاگرام دست به دست می‌شود. این تصویر حاوی پیامی است که می‌گوید: «اینستاگرام، اجازه ندارد تصاویر یا پیام‌های من را به اشتراک بگذارد.»
این ماجرا، در واقع سال 2012 آغاز شد، اما این اواخر دوباره بحث آن داغ شده است. فارغ از درست یا نادرست بودن این نوع حرکات جمعی، اما این پیام، نکته‌ی مهمی را نادیده گرفته است. شما در بدو ورود به اینستاگرام و هنگام ثبت‌نام، این اجازه را صادر کرده‌اید، اما احتمالا شرایط را به  درستی نخوانده‌اید.
به گزارش 55 آنلاین، به نقل از وبسایت بیزینس‌اینسایدر، شما هنگام ثبت نام و هم‌چنین پس از فعال کردن برخی از تنظیمات دستگاه، مانند دسترسی به موقعیت مکانی،  GPS ، دوربین یا عکس های گالری، اجازه‌ی دسترسی به آن‌ها را صادر کرده‌اید. همه این موارد صریحاً در بخش قوانین اینستاگرام اعلام شده و شما هنگام ورود، مجوز استفاده از آن‌ها را صادر کرده‌اید! 

همیشه به یاد داشته باشید، هر برنامه ای که روی گوشی همراه خود نصب می کنید نیاز به مجوز و دسترسی هایی که دارد که شاید مایل نباشید این اجازه را بدهید. 


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

كابوس دارو براى بيماران.

عدم دسترسى ايران به دانش ساخت تمامى داروها ايران را در معضل قرار داده است

پیشنهاد تاسیس بانک دولتی جدید

در طرح قانون جامع بانکداری جمهوری اسلامی ایران که توسط کمیسیون اقتصادی مجلس تهیه شده، پیشنهاد تاسیس بانک جدید دولتی با نام بانک توسعه‌ای داده شده است؛ بانکی که قرار است زیر نظر بانک مرکزی به فعالیت بپردازد. کارشناسان از دو جهت تاسیس چنین بانکی را برای نظام بانکداری ایران خطرناک می‌دانند: خطر اول مربوط به فشار ایجاد این بانک به پایه پولی و پول‌پاشی بیشتر در جهت حمایت از طرح‌های توسعه‌ای است. خطر دوم نیز مربوط به تجربیات شکست‌خورده بانک‌های توسعه‌ای در کشورهای توسعه‌یافته است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : حوثی ها: با ۱۰ پهپاد به تاسیسات نفتی آرامکو عربستان حمله کردیم

ویدئو : یک خانواده روس به ۱۲ راکون پناه دادند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر