با رفتن قانون وزارتخانه میراث فرهنگی به شورای حل اختلاف قوا در مجلس را ببندید

شناسه خبر: 186061 سرویس: توسعه ، سیاست ، فرهنگ و میراث فرهنگی ، گوناگون دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۲۲ : ۰۳ : ۰۰
با رفتن قانون وزارتخانه میراث فرهنگی به شورای حل اختلاف قوا در مجلس را ببندید
نماینده زاهدان ضمن تأکید بر این که شورای حل اختلاف قوا اصلا محل طرح وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیست گفت: اگر قرار باشد هر طرحی که مجلس تصویب و شورای نگهبان تایید کرد و بعد هم به دولت ابلاغ شد از شورای حل اختلاف قوا سردربیاورد پس تکلیف شأنیت شورای نگهبان و مجلس چه می‌شود، در این صورت باید در مجلس را بست و تعطیل کرد.
۵۵آنلاین :

حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان تصریح کرد: وقتی مجلس تصویب و شورای نگهبان تأیید کردند، دولت نمی تواند و اختیار آن را ندارد که از قانون تمکین نکند و آن را به اجرا درنیاورد. دولت موظف به اجرای قانون است. باید سرپرست تعیین شود و تا سه ماه هم فرصت انتخاب وزیر است. دولت به جای امتحان راه‌های بی‌ثمر وزیر وزارتخانه را بر اساس شاخصه‌ها تعیین و به مجلس معرفی کند.
 
او افزود: هیأت حل اختلاف قوا محل طرح این موضوع نیست. آقای لاریجانی وزارتخانه شدن را ابلاغ کردند و این موضوع تمام شده است.


منبع : اسکان نیوز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پیشنهاد تاسیس بانک دولتی جدید

در طرح قانون جامع بانکداری جمهوری اسلامی ایران که توسط کمیسیون اقتصادی مجلس تهیه شده، پیشنهاد تاسیس بانک جدید دولتی با نام بانک توسعه‌ای داده شده است؛ بانکی که قرار است زیر نظر بانک مرکزی به فعالیت بپردازد. کارشناسان از دو جهت تاسیس چنین بانکی را برای نظام بانکداری ایران خطرناک می‌دانند: خطر اول مربوط به فشار ایجاد این بانک به پایه پولی و پول‌پاشی بیشتر در جهت حمایت از طرح‌های توسعه‌ای است. خطر دوم نیز مربوط به تجربیات شکست‌خورده بانک‌های توسعه‌ای در کشورهای توسعه‌یافته است.

مدل آموزشی قدیم نتایج جدیدی ندارد

از خصایص بارز نظام آموزشی ایران جانشین شدن نمره به جای تعلیم و تربیت است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : حوثی ها: با ۱۰ پهپاد به تاسیسات نفتی آرامکو عربستان حمله کردیم

ویدئو : یک خانواده روس به ۱۲ راکون پناه دادند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر