بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی از شرکت پگاه تهران؛

شناسه خبر: 181643 سرویس: توسعه ، سیاست ، گوناگون جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸, ۲۰ : ۱۵ : ۰۰
صالحی: پگاه می تواند سرآمد تولیدکنندگان صنایع لبنی باشد/ حسینی: میتوانیم به اهدافمان در حوزه تولید برسیم
۵۵آنلاین :

 


 

به گزارش روابط عمومي صنايع شير ايران سید میعاد صالحی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری امروز (۲۷ تیرماه) از شرکت شير پاستوريزه پگاه تهران بازدید کرد.

 

دکتر سید میعاد صالحی در این بازدید که با همراهی دکتر حسینی مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران صورت گرفت، ضمن بازدید از مراحل تولید و فراوری شیر و محصولات مختلف شرکت، از زحمات مدیرعامل صنایع شیر ایران، مدیران و کارکنان در عرصه تولیدات لبنی، تقدیر کرد.

 

 

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری تولید محصولات سلامت محور و نوستالژیک را گرانبهاترین سرمایه این شرکت توصیف کرد و گفت: شرکت پگاه در ارتباطی سازنده با بخش صنعت و دانشگاه، می تواند به شرکتی سرآمد در میان شرکت های لبنی در کشور تبدیل شود.

 

دکتر حسینی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران نیز ضمن تقدیر از حضور دکتر صالحی در شرکت صنایع شیر ایران اظهار داشت: حضور مدیری جوان، نخبه و کارآمد در صندوق بازنشستگی کشوری غنیمتی ارزنده برای شرکت های گروه بوده که امیدواریم با بهره گیری از رهنمودهای ارزشمند ایشان به اهداف عالیه پیش رو در حوزه تولیدات محصولات غذایی و لبنی دست یابیم.

 

در ادامه این دیدار سید میعاد صالحی ضمن حضور در فضای سلف کارگری مجموعه پگاه در فضایی صمیمی ناهار خود را در کنار کارگران این شرکت صرف نمود. 

 

شرکت  شیر پاستوریزه پگاه تهران، واقع در کیلومتر ۴ جاده قدیم کرج، که بعنوان اولین کارخانه مدرن فرآورده های شیری ایران در سال ۱۳۳۳ تاسیس شد و امروز با بیش از ۱۰۰ نوع محصول مختلف در عرضه محصولات شیری و نیز صنعت لبنیات در ایران ایفای نقش می کند، که جزو شرکت های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری است.


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حاشیه نشینی را جدی نکرفتند

شهردار تهران می‌گوید سکونت در حاشیه تهران ١٨‌درصد افزایش یافته است

ایران چگونه در مقابل آمریکا خواهد جنگید؟

در دوره بعد از پایان جنگ سرد احتمالا هیچ کشوری به اندازه ایران تلاش نکرده است که هژمونی آمریکا را به چالش بکشد. تهران در طول چند دهه گذشته از تمام فرصت‌های خود برای ضربه زدن به منافع آمریکا در خاورمیانه، آسیای مرکزی و آمریکای لاتین بهره برداری کرده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: استرالیا در آتش؛ شعله‌های سرکش همچنان زبانه می‌کشد

ویدئو؛ نطق پروانه سلحشوری: به‌جز اقلیتی برخوردار بقیه مردم را رها کرده‌ایم

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر