نتیجه‌ای یافت نشد.

بارش 86 میلیمتری در هیچان نیکشهر سبب سیلاب شد

شناسه خبر: 169296 سرویس: اجتماعی ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۱۵ : ۲۲ : ۰۰
بارش 86 میلیمتری در هیچان نیکشهر سبب سیلاب شد
ریزش 86 میلیمتر باران در روستای هیچان و 50 میلیمتری در شهر نیکشهر واقع در جنوب سیستان و بلوچستان سبب جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی شده است.
۵۵آنلاین :

فرماندار نیکشهر یکشنبه شب اظهار داشت: تمام رودخانه های فصلی نظیر کشیک، ملوران، رشکی، گُنگ، آهوران، لاشار، تنگ سرحه، گرگان نکهچ و بنت طغیان کرده اند.
صاحب گل صالحی بیان کرد: با تمهیدات انجام شده علیرغم بارندگی شدید و سیلاب تاکنون هیچ خسارت مالی و جانی گزارش نشده است.
وی بیان کرد: سوخت، نان، موادغذایی و تمام نیازهای شهروندان روستایی و شهری تامین و هیچ مشکلی در این باره وجود ندارد.
رئیس ستاد مدیریت بحران نیکشهر تصریح کرد: به دلیل ادامه بارندگی فردا مدارس این شهرستان تعطیل اعلام شده است.
وی تصریح کرد: به دلیل نبود ابنیه فنی پل مسیر ارتباطی بخش بنت به نیکشهر، دهستان مهبان به مرکز شهر و حدود 50 روستای سایر نقاط این شهرستان قطع شده که پس از فروکش کردن آب مجددا ارتباط برقرار می شود.
صالحی با بیان اینکه برق و تلفن نقاط شهری و روستایی نیکشهر وصل و تاکنون مشکلی در این زمینه به وجود نیامده است افزود: اعضای شورای اداری و مدیریت بحران شهرستان در حال آماده باش هستند و هرگونه خسارت و مشکل احتمالی را رسیدگی و امدادرسانی خواهند کرد.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آشنایی با دو نیایشگاه صخره‌ای در بُبانشوار هند

داریوش شایگان فقید درکتاب مشهور خود ادیان و مکتبای فلسفی هند در مورد آیین جِین(Jainism) می‌نویسد:کیش جین همانند آیین بودا درآغاز پیدایش خود سازمانی رهبانی بوده است که به تهذیب اخلاق می‌پرداخته و از راه مهرورزی و گرامی داشتن حق زندگانی همراه با پرهیزکاری و خویشتن‌داری می‌خواسته از اقیانوس سامسارا(Samsara) و چرخۀ زایشهای دوباره یا تناسخ گذرکند. کیش جِین در آغاز مانند آیین بودا تلاش می‌کرد تا با دریافت ریشه‌های اخلاقی و مینوی درست از دایرۀ جهنمی بازپیدایی رهایی جوید و راهی برای گریز از رنج گیتی به دست آورد.

چگونه با وجود مشکلات بی‌پایان، شاد بمانیم؟

اگر بپذیریم که برخی از مشکلات را نمی‌توانیم حل کنیم و برطرف‌کردن برخی از آن‌ها خارج از اراده و توان ما است، بهتر می‌توانیم با آن‌ها کنار بیاییم و زندگی شادتری داشته باشیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر