نتیجه‌ای یافت نشد.

بارش 86 میلیمتری در هیچان نیکشهر سبب سیلاب شد

شناسه خبر: 169296 سرویس: اجتماعی ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۱۵ : ۲۲ : ۰۰
بارش 86 میلیمتری در هیچان نیکشهر سبب سیلاب شد
ریزش 86 میلیمتر باران در روستای هیچان و 50 میلیمتری در شهر نیکشهر واقع در جنوب سیستان و بلوچستان سبب جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی شده است.
۵۵آنلاین :

فرماندار نیکشهر یکشنبه شب اظهار داشت: تمام رودخانه های فصلی نظیر کشیک، ملوران، رشکی، گُنگ، آهوران، لاشار، تنگ سرحه، گرگان نکهچ و بنت طغیان کرده اند.
صاحب گل صالحی بیان کرد: با تمهیدات انجام شده علیرغم بارندگی شدید و سیلاب تاکنون هیچ خسارت مالی و جانی گزارش نشده است.
وی بیان کرد: سوخت، نان، موادغذایی و تمام نیازهای شهروندان روستایی و شهری تامین و هیچ مشکلی در این باره وجود ندارد.
رئیس ستاد مدیریت بحران نیکشهر تصریح کرد: به دلیل ادامه بارندگی فردا مدارس این شهرستان تعطیل اعلام شده است.
وی تصریح کرد: به دلیل نبود ابنیه فنی پل مسیر ارتباطی بخش بنت به نیکشهر، دهستان مهبان به مرکز شهر و حدود 50 روستای سایر نقاط این شهرستان قطع شده که پس از فروکش کردن آب مجددا ارتباط برقرار می شود.
صالحی با بیان اینکه برق و تلفن نقاط شهری و روستایی نیکشهر وصل و تاکنون مشکلی در این زمینه به وجود نیامده است افزود: اعضای شورای اداری و مدیریت بحران شهرستان در حال آماده باش هستند و هرگونه خسارت و مشکل احتمالی را رسیدگی و امدادرسانی خواهند کرد.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

امتحان الهی فقط برای مردم است؟

کاش در این فصل امتحان الهی این نهادهای که برای کار فرهنگی بودجه گرفتند هم، بخشی از بودجه‌ها خود را به دولت بر می‌گردانند تا آن پول صرف خدمات برای مردم شود.

خرافه ایرانی از تعطیلات

اگرچه برخی ایران را بهشت تعطیلات کاری می‌دانند، اما استفاده از ۳ شاخص «تعطیلات رسمی»، «تعطیلات آخر هفته» و «مجموع تعطیلات» نشان می‌دهد ایران نه‌تنها بهشت تعطیلات نیست، بلکه به لحاظ تعداد روز تعطیلی، در قعر جدول رتبه‌بندی جهانی قرار دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر