نتیجه‌ای یافت نشد.

بارش برف مسیر ارتباطی بجنورد- اسفراین را بست

شناسه خبر: 166125 سرویس: توسعه ، گوناگون جمعه ۲ فروردين ۱۳۹۸, ۵۲ : ۱۳ : ۰۰
بارش برف مسیر ارتباطی بجنورد- اسفراین را بست
کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی گفت: به علت بارش برف و کولاک شدید در گردنه اسدلی، مسیر ارتباطی بجنورد- اسفراین مقارن ظهر روز جمعه بسته شد.
۵۵آنلاین :

سرگرد محمد عمارلواظهار داشت: همچنین بارش برف در گردنه امین الله در محور بجنورد-آشخانه و گردنه جوزک گزارش شده است و از رانندگان گذری از این مسیرها انتظار می رود با احتیاط رانندگی کنند.
وی با تاکید بر اینکه بارش برف و باران در محورهای مختلف استان سبب لغزندگی سطح جاده ها شده است گفت: رانندگان پیش از سفر از سالم بودن خودرو اطمینان حاصل کنند.
وی تصریح کرد: از رانندگان درخواست می شود حتما تجهیزات زمستانه به همراه داشته باشند، با احتیاط برانند و به جد قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.
سرگرد عمارلو در باره وضعیت ترافیکی در جاده های استان گفت: مسیر جاده آسیایی از شرق به غرب از مبادی ورودی استان از جنگل گلستان به سمت آشخانه، بجنورد، شیروان و فاروج نیمه سنگین گزارش شده است.
کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی خاطرنشان کرد: ترافیک در مسیر اصلی استان در محور غرب به شرق روان است و تردد بدون مشکل برقرار است.
 هواشناسی خراسان شمالی برای استان بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی کرده و به سیلابی شدن مسیل ها، لغزندگی جاده های کوهستانی و برف گیر و مه گرفتگی در گردنه ها و جاده ها هشدار داده است.
خراسان شمالی در حد فاصل دو قطب سیاحتی و زیارتی کشور واقع است و هر ساله میلیون ها مسافر از این استان گذر می کنند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در انتظار مرگ شوهر برای چند لقمه نان

داستان دردناک دخترانی که برای مستمری با پیرمرد‌ها ازدواج می‌کنند!

کاهش مراجعه مردم به پزشک به دلیل فقر مالی

مردم ديگر كمتر به پزشك و مراكز درماني مراجعه مي‌كنند. آنها براي اينكه بتوانند هزينه‌هاي خود را كاهش دهند، گاهي خود دست‌به‌كار مي‌شوند و بدون مراجعه به پزشك براي خود آزمايش تجويز یا با مراجعه به داروخانه‌ها تجديد نسخه مي‌كنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر