نتیجه‌ای یافت نشد.

بارش برف مسیر ارتباطی بجنورد- اسفراین را بست

شناسه خبر: 166125 سرویس: توسعه ، گوناگون جمعه ۲ فروردين ۱۳۹۸, ۵۲ : ۱۳ : ۰۰
بارش برف مسیر ارتباطی بجنورد- اسفراین را بست
کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی گفت: به علت بارش برف و کولاک شدید در گردنه اسدلی، مسیر ارتباطی بجنورد- اسفراین مقارن ظهر روز جمعه بسته شد.
۵۵آنلاین :

سرگرد محمد عمارلواظهار داشت: همچنین بارش برف در گردنه امین الله در محور بجنورد-آشخانه و گردنه جوزک گزارش شده است و از رانندگان گذری از این مسیرها انتظار می رود با احتیاط رانندگی کنند.
وی با تاکید بر اینکه بارش برف و باران در محورهای مختلف استان سبب لغزندگی سطح جاده ها شده است گفت: رانندگان پیش از سفر از سالم بودن خودرو اطمینان حاصل کنند.
وی تصریح کرد: از رانندگان درخواست می شود حتما تجهیزات زمستانه به همراه داشته باشند، با احتیاط برانند و به جد قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.
سرگرد عمارلو در باره وضعیت ترافیکی در جاده های استان گفت: مسیر جاده آسیایی از شرق به غرب از مبادی ورودی استان از جنگل گلستان به سمت آشخانه، بجنورد، شیروان و فاروج نیمه سنگین گزارش شده است.
کارشناس عملیات و کنترل ترافیک پلیس راه خراسان شمالی خاطرنشان کرد: ترافیک در مسیر اصلی استان در محور غرب به شرق روان است و تردد بدون مشکل برقرار است.
 هواشناسی خراسان شمالی برای استان بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی کرده و به سیلابی شدن مسیل ها، لغزندگی جاده های کوهستانی و برف گیر و مه گرفتگی در گردنه ها و جاده ها هشدار داده است.
خراسان شمالی در حد فاصل دو قطب سیاحتی و زیارتی کشور واقع است و هر ساله میلیون ها مسافر از این استان گذر می کنند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در ورزشگاههای فوتبال چه خبر است؟

نفرت پراکنی قومیتی و شعارهایی با محوریت تفرقه افکنانه روز به روز در ورزشگاههای ایران در حال پر رنگ تر شدن است و کسی هم به این بحران و تهدید جدی واکنش خاصی نشان نمی دهد.

توازن منطقه اى،توسعه روستايى و توانمند سازى اقشار آسيب پذير چگونه انجام ميشود؟

با توجه به گذشت بیش از پنجاه سال از عمر برنامه‌ریزی در ایران و علی‌رغم تجربه‌ای نسبتاً طولانی در این دوران، نگاه بخشی بر نظام برنامه‌ریزی ایران غالب بوده‌است تا جایی که کشور ایران دچار عدم تعادل‌های منطقه‌ای بالایی در جغرافیای خود به ویژه در میان بخش شهری و روستایی بوده‌است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر