بارش باران از اواخر وقت فردا در مهران

شناسه خبر: 193922 سرویس: توسعه ، گوناگون يكشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸, ۴۱ : ۱۷ : ۰۰
بارش باران از اواخر وقت فردا در مهران
رئیس گروه هواشناسی استان ایلام گفت: هوای شهرستان مهران از بامداد فردا بارانی می‌شود، شدت بارش‌ها در نواحی گرمسیری نسبت به سایر نقاط استان ضعیف است.
۵۵آنلاین :

مجتبی میهن‌پرست، رئیس گروه هواشناسی استان ایلام عصرامروزگفت: از اواخر امشب بارش باران و وزش باد نسبتا شدید در سطح استان آغاز و تا روز سه‌شنبه ادامه دارد.

وی افزود: با توجه به شدت بارش‌ها از فردا، جاده‌های سطح استان لغزنده می‌شود لذا از زائران تقاضا می‌شود با احتیاط رانندگی کنند.

رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی استان بیان کرد: آسمان شهرستان مرزی مهران نیز از بامداد فردا با بارش باران همراه خواهد بود و‌ بارش‌ها در شمال و شرق ایلام نسبت به سایر نقاط شدت بیشتری خواهد داشت.

وی در ادامه از کشاورزان استان خواست در صورت برداشت، محصولات خود را در مکان سربسته نگهداری کنند، در غیر این صورت از برداشت محصولات خودداری کنند.


منبع : خبرگزاری فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

زنان و کودکان چقدر از بحران‌های زیست‌محیطی آسیب می‌بینند؟

«تاثیر تغییراقلیم روی آن بخشی از جامعه که به منابعی طبیعی وابسنگی دارد، بیشتر است. این افراد معمولا ظرفیت واکنش دادن به حوادث طبیعی مثل خشکسالی، سیل و طوفان را ندارند. زنان معمولا در شرایط فقر با خطرات بیشتری از گرمایش جهانی روبرو می‌شوند و اکثر جمعیت فقیر جهان را هم زنان تشکیل می‌دهند.»

ایران برنده نهایی قدرت‌نمایی در خاورمیانه

موسسه بین‌المللی مطالعات استراتژیک مستقر در لندن در یک گزارش مفصل استدلال کرده است که ایران بازی ژئوپلیتیک و ژئواستراتژیک منطقه را به سود خود رقم زده است

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ نمایش شیر شعله‌ور هولوگرامی در مراسم افتتاح ورزشگاهی در بوئنوس‌آیرس

ویدئو؛ روسیه در شوک؛ استاد دانشگاه دوستش را ارّه کرد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر