نتیجه‌ای یافت نشد.

بادیگاردهای عادل فردوسی پور

شناسه خبر: 169022 سرویس: ورزشی ، گوناگون شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸, ۲۵ : ۱۰ : ۰۰
بادیگاردهای عادل فردوسی پور
عادل فردوسی پور یکی از شناخته شده ترین چهره های ایران است. او سالها در میان تمامی طبقات اجتماعی جامعه رسوخ کرده و از محبوبیت بالایی برخوردار است.
۵۵آنلاین :


او که حتی ۱۰ سال پیش -خردادماه سال۱۳۸۸ -  از سوی مجله آمریکایی نیوزویک به عنوان یکی از ۲۰ چهره پرنفوذ ایران انتخاب شد.

او که توانست ۲۰ سال، برنامه اش-نود- را در بالاترین سطح نگه دارد.او که حتی مخالفین و منتقدینش هم دوستش دارند.

عادل فردوسی پور البته که این روزها به واسطه بی مهری های مدیران شبکه سوم سیما، نامش بر سر زبان هاست و محبوبیتش روزافزون شده؛بیشتر از هر زمان دیگری.

***

چندی پیش کلیپی از او دیدم. کلیپی که در آن عادل به سمت محل برگزاری مراسم گرامی داشت مرحوم جمشید مشایخی می رفت.

کلیپی که به راحتی می توان در آن، اوج محبوبیت فردوسی پور را دید و لمس کرد.

مردم مانند همیشه دور عادل فردوسی پور حلقه زده اند و مشغول سلفی و پخش لایو و... هستند. در این میان و از میانه جمعیت مادری فردوسی پور را صدا می زند و از او مصرانه می خواهد با پسرش عکس یادگاری بگیرد؛« به حرمت امام حسین و ابوالفضل با پسرم عکس بگیر، به جان عزیزانت با پسرم عکس بگیر...» این دیالوگ از سوی مادری است که سعی دارد آرزوی پسر نوجوانش را برآورده کند و صدالبته که موفق هم می شود.

***

با دیدن این کلیپ یاد برخی بازیگران درجه چندم سینما و تلویزیون و شبکه های خانگی در خاطرم زنده شد. آنانی که شاید یک هزارم محبوبیت فردوسی پور را ندارند اما هرجا می روند همراهشان چند بادیگارد غول پیکر و پهن پیکر می برند.

آنانی که درصد بسیار کمی از مردم با چهره و نامشان آشنایند اما در توهمی بزرگ غوطه ورند.

***

مدتی پیش در ورودی یکی از پردیس های سینمایی به صورت کاملا اتفاقی چند مرد خوش تیپِ خوش پوشِ خوش هیکل را دیدم. برایم هیبت و تیپ آنان جلب توجه کرد.آنان همراه خانمی با لباس های نسبتا عجیب و غریب بودند که بعدا فهمیدم بازیگر است.

سابقه بازیگری اش هم در نهایت به نقش غیر اصلی دو سریال شبکه خانگی باز می گردد؛ این را بعدا فهمیدم. و حتی سابقه ای در تلویزیون هم نداشت اما همراه سه بادیگارد با مشخصاتی که ذکرش رفت به آن پردیس سینمایی آمده بود.

 چیزی که برای مردم جذابیت داشت بیشتر بادیگاردهای این خانم بود نه خودش! خودش را که کسی نمی شناخت.  از چند نفر از دوستانم هم که آنجا بودند و سوال کردم او را نشناختند.حتی با کشف نامش هم او را نشناختیم و فیلم و سریالی از او به خاطرمان نیامد...

****

عادل فردوسی پور با آن درصد محبوبیت و شهرت، هرجا که می رود تک و تنهاست. بادیگاردهای او به واقع که مردم هستند...


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمایش شفافیت

ميعاد صالحي، رئيس صندوق بازنشستگي، در حالي‌كه مجموعه‌اي با گردش مالي هزاران ميلياردي را بر عهده گرفته است، فهرست حقوق اعضاي هیئت‌مديره شركت‌هاي تابعه خود را روي سايت شفافيت اين سازمان قرار داده و هر روز مانور مي‌دهد كه نسبت به شفاف‌سازي در اين حوزه وارد عمل شده است البته همين كار را هم نصفه و نيمه انجام داده و حقوق خود را روي سايت قرار نداده است.

مشاغل آینده در آینه تکنولوژی

ما به دلایل زیادی می‌توانیم آینده شغل‌های انسانی را پیش‌بینی کنیم، اما آنچه تا امروز در این زمینه اعلام شده، چندان مثبت نبوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر