ایالات متحده امریکا واکنش دادستان کل آمریکا به مرگ جفری اپستاین: همدستان او را پیدا می‌کنیم

شناسه خبر: 185258 سرویس: جهان ، اجتماعی ، گوناگون سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸, ۳۳ : ۰۱ : ۰۰
ایالات متحده امریکا واکنش دادستان کل آمریکا به مرگ جفری اپستاین: همدستان او را پیدا می‌کنیم
ویلیام بار، دادستان کل ایالات متحده آمریکا روز دوشنبه وقوع «تخلفات جدی» در زندان منهتن، جایی که شنبۀ گذشته جسد جفری اپستاین پیدا شد را محکوم و اعلام کرد که دستگاه عدالت همدستان احتمالی او را پیدا خواهد کرد.
۵۵آنلاین :

جفری اپستاین، میلیاردر و سرمایه گذار ۶۶ ساله آمریکایی که بخش قابل توجهی از زندگی خود را در کنار چهره‌های برجستۀ سیاسی یا نخبگان مالی جامعه سپری کرده بود، حدود ساعت ۶ و ۳۰ بامداد شنبه ۱۰ ژوئیه، حلق‌آویز شده در زندان فدرال منهتن پیدا شد. گفته می‌شود علت مرگ او خودکشی بوده است.

آقای اپستاین در انتظار برگزاری جلسات دادگاه برای رسیدگی به اتهاماتش بود و مرگ او حدود یک ماه پس از دستگیریش به اتهام تجاوز جنسی به افراد زیر سن قانونی و قاچاق جنسی روی داد. در صورت اثبات این اتهامات، او با خطر ۴۵ سال مجازات زندان روبرو بود.

دادستان کل آمریکا روز دوشنبه در جریان سخنرانی در شهر نیواورلئان اعلام کرد که از همان روز شنبه دو پرونده در ارتباط با حادثه مرگ اپستاین گشوده شده است و افزود: «به شما اطمینان می دهم که تحقیقات دربارۀ این پرونده تا زمانی که تمام همدستان اپستاین پیدا شوند، ادامه یابد.»

او همچنین اعلام کرد که اخباری که دربارۀ نواقص امنیتی این زندان دریافت کرده، هم باعث «نگرانی» و هم «عصبانیت شدید» او شده است.

برخی رسانه‌های آمریکا بر این موضوع اشاره داشتند که شیوۀ نگهداری جفری اپستاین در زندان، برخلاف دستوری بوده است که مقامات قضایی صادر کرده بودند. بطور مثال نگهبانان زندان، او را در سلولش تنها رها کرده بودند؛ آن هم درحالی که تاکید شده بود در سلول او همیشه باید دو نفر حضور داشته باشند و هر نیم ساعت یک بار نیز به او سر زده شود.

همچنین پس از اولین تلاش نافرجام جفری اپستاین برای خودکشی در ۲۳ ژوئیه، تاکید شده بود که باید در زندان سیستم‌های نظارتی مضاعف برای جلوگیری از خودکشی دوبارۀ او فعال شوند اما به دلایلی ناروشن استفاده از این تدابیر از ۲۹ ژوئیه متوقف شده بود.


منبع : یورونیوز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر
ارتقای شخصیت، ارتقای زندگی

خودتان را ارتقا دهید تا کارتان هم ارتقا بیابد.

برای این که خودتان را ارتقا دهید باید در مورد خودتان بیشتر بدانید. به سلامتی خود اهمیت بیشتری بدهید، استرس و هیجانات کاذب را کنترل کنید، ورزش کنید و حتی درس خواندن را ادامه دهید. اگر می خواهید کارآفرین موفقی باشید بهتر است پس از ریختن یک برنامه تجاری خوب، به فکر یک برنامه عملیاتی برای خودتان هم باشید.

نمی خواهم گوشی موبایل بخرم!

55درصد کاهش درخواست خرید گوشی موبایل!

در سال‌های اخیر، شاهد کاهش درخواست خرید گوشی موبایل بوده‌ایم. افرادی که زمانی پیگیر و مشتاق خرید جدیدترین مدل گوشی‌های تلفن همراه بودند، در حال حاضر تا جایی که می‌توانند از گوشی فعلی خود استفاده می‌کنند و کمتر دنبال تعویض آن هستند.

اخبار ویدئویی

بیشتر
نقاشی روی دیوارهای کاراکاس

نقاشی روی دیوارهای کاراکاس

نقاشی روی دیوارهای کاراکاس

نقاشی با ته مانده موی مشتریان درآرایشگاه!

خلاقیتی که با مو به خرج داده اند!

نقاشی با ته مانده موی مشتریان در آرایشگاه!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر