اپلیکیشن شغل یابی گوگل تعطیل می شود

شناسه خبر: 187495 سرویس: کسب و کار ، گوناگون چهارشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۸, ۲۴ : ۲۰ : ۰۰
اپلیکیشن شغل یابی گوگل تعطیل می شود
گوگل اعلام کرده سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی اپلیکیشن Hire را تعطیل می کند، این سرویس برای تسهیل فرایند استخدام نیرو در کسب و کارهای کوچک و متوسط و همچنین در رقابت با لینکدین ارائه شده بود.
۵۵آنلاین :

فهرست محصولاتی که گوگل آنها را تعطیل می کند در حال طولانی شدن است. طی چند ماه گذشته این شرکت «گوگل پلاس»، « اینباکس»، «آلو» و پلتفرم «جامپ وی آر»، را حذف کرده است. اکنون نیز گوگل تصمیم دارد اپلیکیشن شغل یابی Hire را تعطیل کند.

 این اپلیکیشن برای رقابت با«لینکدین»، حدود ۲ سال قبل ارائه شد. همچنین هدف دیگر این اقدام تسهیل فرایند استخدام برای کسب و کارهای کوچک و متوسط بود.

 در صفحه پشتیبانی این اپلیکیشن، گوگل اعلام کرده Hire موفق بوده اما اکنون قصد دارد منابع خود را روی محصولات دیگری در پورتفولیو ابر گوگل  متمرکز کند.

البته گوگل میزان موفقیت اپلیکیشن خود را اعلام نکرده است. این سرویس تا یکم سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی به فعالیت خود ادامه خواهد داد. همچنین این شرکت تعهد کرده سرویس مذکور تا روز آخر بدون هیچ مشکلی فعالیت کند اما ویژگی های جدیدی به آن افزوده نخواهد شد.

 


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

كابوس دارو براى بيماران.

عدم دسترسى ايران به دانش ساخت تمامى داروها ايران را در معضل قرار داده است

پیشنهاد تاسیس بانک دولتی جدید

در طرح قانون جامع بانکداری جمهوری اسلامی ایران که توسط کمیسیون اقتصادی مجلس تهیه شده، پیشنهاد تاسیس بانک جدید دولتی با نام بانک توسعه‌ای داده شده است؛ بانکی که قرار است زیر نظر بانک مرکزی به فعالیت بپردازد. کارشناسان از دو جهت تاسیس چنین بانکی را برای نظام بانکداری ایران خطرناک می‌دانند: خطر اول مربوط به فشار ایجاد این بانک به پایه پولی و پول‌پاشی بیشتر در جهت حمایت از طرح‌های توسعه‌ای است. خطر دوم نیز مربوط به تجربیات شکست‌خورده بانک‌های توسعه‌ای در کشورهای توسعه‌یافته است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : اعتراض سیاسی عجیب در برزیل

ویدئو : اعتراض دوچرخه سواران آلمان

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر