نتیجه‌ای یافت نشد.

انتقادات تند بابی گیلسپای به مدونا به خاطر اجرا در اسرائیل

شناسه خبر: 174051 سرویس: فرهنگ و هنر ، گوناگون سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۲۷ : ۱۱ : ۰۰
انتقادات تند بابی گیلسپای به مدونا به خاطر اجرا در اسرائیل
«بابی گیلسپای» خواننده گروه «Primal Scream» در ارتباط با تصمیم مدونا برای اجرا در فینال یوروویژن امسال در تل‌آویو گفت: «مدونا برای پول حاضر است هرکاری انجام دهد.» این خواننده افزود: «گروه ما هیچ‌وقت در اسرائیل اجرا نخواهد داشت.
۵۵آنلاین :


انتقادات تند بابی گیلسپای به مدونا به خاطر اجرا در اسرائیل 
مدونا یک خودفروش به تمام معنا است؛ تمام این کارها برای عادی جلوه دادن رفتار وحشیانه اسرائیل با فلسطینیان است. من فکر می‌کنم با اجرای موسیقی در فلسطین اشغالی فقط می‌توان روی این رفتار سرپوش گذاشت.» پیش از این راجر واترز از بنیان‌گذاران گروه موسیقی انگلیسی پینک فلوید نیز با انتشار متنی در رسانه‌های جهان، از همه آهنگسازان، خوانندگان و نوازندگان و به ویژه از مدونا، خواننده پاپ آمریکایی خواسته بود تا از اجرای برنامه در تل‌آویو صرف‌نظر کنند.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دیدن «دیوها» که کاری ندارد.

در این میان اما راننده‌ای هم در شهر قزوین پیدا می‌شود که روی شیشه خودروی خود نوشته: «کرایه نداری برو، حلالت نگو ندارم، برو بسلامت»

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر