انتظامی: شفاف‌سازی، خودزنی نیست

شناسه خبر: 186167 سرویس: فرهنگ و هنر ، گوناگون دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸, ۳۵ : ۲۲ : ۰۰
انتظامی: شفاف‌سازی، خودزنی نیست
حسین انتظامی، دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، در توییتی تاکید کرد شفافیت و کمک به نقش دیده‌بانی رسانه‌ها، کمکی شایان به مدیران دولتی است.
۵۵آنلاین :

حسین انتظامی، رییس سازمان سینمایی و از روزنامه‌نگاران و مدیران باسابقه عرصه مطبوعات در توییتی درباره نقش مهم مطبوعات در شفاف‌سازی امور نوشت.

او توییت کرد: «شفافیت، خدمت بزرگی به ایفای نقش دیده‌بانی رسانه‌هاست. برخی مدیران با شفاف‌سازی مخالفند چون آن را خودزنی می‌پندارند، اما از آثار مبارک دیده‌بانی رسانه‌ها (کاهش هزینه‌های نظارت، رفع ایرادات و نشاط و کارآمدی رسانه) غافلند.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

كابوس دارو براى بيماران.

عدم دسترسى ايران به دانش ساخت تمامى داروها ايران را در معضل قرار داده است

پیشنهاد تاسیس بانک دولتی جدید

در طرح قانون جامع بانکداری جمهوری اسلامی ایران که توسط کمیسیون اقتصادی مجلس تهیه شده، پیشنهاد تاسیس بانک جدید دولتی با نام بانک توسعه‌ای داده شده است؛ بانکی که قرار است زیر نظر بانک مرکزی به فعالیت بپردازد. کارشناسان از دو جهت تاسیس چنین بانکی را برای نظام بانکداری ایران خطرناک می‌دانند: خطر اول مربوط به فشار ایجاد این بانک به پایه پولی و پول‌پاشی بیشتر در جهت حمایت از طرح‌های توسعه‌ای است. خطر دوم نیز مربوط به تجربیات شکست‌خورده بانک‌های توسعه‌ای در کشورهای توسعه‌یافته است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : حوثی ها: با ۱۰ پهپاد به تاسیسات نفتی آرامکو عربستان حمله کردیم

ویدئو : یک خانواده روس به ۱۲ راکون پناه دادند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر