نتیجه‌ای یافت نشد.

انتظار برای دیدن برنامه عادل ساز به‌سر رسید

شناسه خبر: 168927 سرویس: فرهنگ و هنر ، ورزشی ، گوناگون پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸, ۱۷ : ۲۱ : ۰۰
انتظار برای دیدن برنامه عادل ساز به‌سر رسید
پس از چند هفته امشب عادل فردوسی‌پور روی آنتن می‌رود اما نه با برنامه نود، بلکه با فوتبال ۱۲۰.
۵۵آنلاین :

برنامه نود در روزهای آخر سال ۹۷ از کنداکتور شبکه سه حدف شد تا این برنامه پرسابقه و پر بیننده پس از ۲۰ سال دیگر از تلویزیون پخش نشود.از همان روزی که این تصمیم گرفته شد حاشیه های زیادی به وجود آمد.از حمایت قشرهای مختلف از فردوسی پور گرفته تا مردم عادی که خاطرات زیادی با این برنامه داشتند.در هر صورت چنین شد که با تصمیم مدیران شبکه سه برنامه نود برای همیشه از کنداکتور شبکه کنار برود و به جای این برنامه، مسئولیت تحلیل و بررسی بازی های لیگ به برنامه فوتبال برتر و محمدحسین میثاقی سپرده شود.

در همان روزهایی که کشمکش ها بر سر روی آنتن رفتن نود وجود داشت،خبر جمع آوری دکور این برنامه پایانی بود بر همه حدس و گمان ها.حتی خبر رسید که عادل برنامه اش را به شبکه نسیم می برد اما قائم مقام شبکه سه در مصاحبه ای اعلام کرد که این برنامه به هیچ عنوان به شبکه دیگری واگذار نخواهد شد با این حال عادل فردوسی پور می تواند فعالیتش را در شبکه های دیگر صدا و سیما ادامه دهد.

فارغ از همه هیاهوهای به وجود آمده در فوتبال ایران،در هفته ای که گذشت فوتبال اروپا به حدی جذاب بود که خیلی از علاقمندان را چشم انتظار روی آنتن رفتن یک برنامه متفاوت برای تجزیه و تحلیل فوتبال اروپا بگذارد،فوتبال ۱۲۰.

عادل که غیر از نود تهیه کنندگی برنامه فوتبال ۱۲۰را هم بر عهده داشت امشب و برای اولین بار در سال ۹۸ این برنامه را روی آنتن شبکه ورزش می‌رود،آن هم با کمی تغییرات.پس از مشغله های زیاد محمد حسین میثاقی و جدایی او از این برنامه(میثاقی از برنامه ستاره ساز هم به همین دلیل جدا شد) و با تدبیر مدیران ارشد صدا و سیما حمید محمدی این اجازه را پیدا کرده تا به عنوان مجری در این برنامه فعالیت کند.فوتبال ۱۲۰ یکی از برنامه هایی است که معمولا تعداد مخاطبانش را اعلام می کند و باید دید که میزان استقبال از آن،توسط علاقمندان به فوتبال خارجی چقدر خواهد بود.برنامه ای که قشری خاص را به عنوان هوادار دارد و تقریبا توانسته جای خودش را در شبکه ورزش به خوبی پیدا کند.


منبع : خبرانلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

استدلال‌هاي واهي براي توسعه‌نيافتگي

واکاوي سه دوره تاريخي که اجازه نداد کمر اقتصاد بشکند

اتحادیه: خرید طلای آب شده از سوی مردم غیر مجاز نیست

به واحدهای صنفی اعلام شده تا از خرید و فروش طلای آب شده و شمش طلا با افراد عادی که فعالیت صنفی در حوزه طلا ندارند پرهیز شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر