نتیجه‌ای یافت نشد.

انتظار برای دیدن برنامه عادل ساز به‌سر رسید

شناسه خبر: 168927 سرویس: فرهنگ و هنر ، ورزشی ، گوناگون پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸, ۱۷ : ۲۱ : ۰۰
انتظار برای دیدن برنامه عادل ساز به‌سر رسید
پس از چند هفته امشب عادل فردوسی‌پور روی آنتن می‌رود اما نه با برنامه نود، بلکه با فوتبال ۱۲۰.
۵۵آنلاین :

برنامه نود در روزهای آخر سال ۹۷ از کنداکتور شبکه سه حدف شد تا این برنامه پرسابقه و پر بیننده پس از ۲۰ سال دیگر از تلویزیون پخش نشود.از همان روزی که این تصمیم گرفته شد حاشیه های زیادی به وجود آمد.از حمایت قشرهای مختلف از فردوسی پور گرفته تا مردم عادی که خاطرات زیادی با این برنامه داشتند.در هر صورت چنین شد که با تصمیم مدیران شبکه سه برنامه نود برای همیشه از کنداکتور شبکه کنار برود و به جای این برنامه، مسئولیت تحلیل و بررسی بازی های لیگ به برنامه فوتبال برتر و محمدحسین میثاقی سپرده شود.

در همان روزهایی که کشمکش ها بر سر روی آنتن رفتن نود وجود داشت،خبر جمع آوری دکور این برنامه پایانی بود بر همه حدس و گمان ها.حتی خبر رسید که عادل برنامه اش را به شبکه نسیم می برد اما قائم مقام شبکه سه در مصاحبه ای اعلام کرد که این برنامه به هیچ عنوان به شبکه دیگری واگذار نخواهد شد با این حال عادل فردوسی پور می تواند فعالیتش را در شبکه های دیگر صدا و سیما ادامه دهد.

فارغ از همه هیاهوهای به وجود آمده در فوتبال ایران،در هفته ای که گذشت فوتبال اروپا به حدی جذاب بود که خیلی از علاقمندان را چشم انتظار روی آنتن رفتن یک برنامه متفاوت برای تجزیه و تحلیل فوتبال اروپا بگذارد،فوتبال ۱۲۰.

عادل که غیر از نود تهیه کنندگی برنامه فوتبال ۱۲۰را هم بر عهده داشت امشب و برای اولین بار در سال ۹۸ این برنامه را روی آنتن شبکه ورزش می‌رود،آن هم با کمی تغییرات.پس از مشغله های زیاد محمد حسین میثاقی و جدایی او از این برنامه(میثاقی از برنامه ستاره ساز هم به همین دلیل جدا شد) و با تدبیر مدیران ارشد صدا و سیما حمید محمدی این اجازه را پیدا کرده تا به عنوان مجری در این برنامه فعالیت کند.فوتبال ۱۲۰ یکی از برنامه هایی است که معمولا تعداد مخاطبانش را اعلام می کند و باید دید که میزان استقبال از آن،توسط علاقمندان به فوتبال خارجی چقدر خواهد بود.برنامه ای که قشری خاص را به عنوان هوادار دارد و تقریبا توانسته جای خودش را در شبکه ورزش به خوبی پیدا کند.


منبع : خبرانلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شکوفایی مشاغل در جهان ثروتمند

توانمندی بازارهای کار پیش بینی های ناراحت کننده ای را در مورد آینده مطرح می کند. اینکه کامپیوترهای قدرتمند و پیچیده شمار زیادی از کارگران را به بیکاری اجباری می کشانند. سرعت رشد دستمزدها قطعا بسیاری از شرکت ها را به خودکارسازی تشویق می کند.

حراج‌های دقیقه 90

دولت در جریان بزرگ‌ترین خصوصی‌سازی سال 98، بیش از 52 هزار میلیارد تومان از اموال عمومی را از طریق بورس به فروش خواهد رساند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر