نتیجه‌ای یافت نشد.

انتشار تصاویری از وهابی‌‌های بازداشت‌شده در صدا و سیما

شناسه خبر: 169242 سرویس: سیاست ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۰۵ : ۱۹ : ۰۰
انتشار تصاویری از وهابی‌‌های بازداشت‌شده در صدا و سیما
صداوسیما تصاویری از سه وهابی بازداشت‌شده در خوزستان منتشر کرده است که بر اساس دستوراتی از عربستان اقدام به خرابکاری در مناطق سیل‌زده کرده‌اند.
۵۵آنلاین :

بر این اساس ظاهرا این افراد از سوی عربستان سه ماموریت مهم داشته‌اند. ماموریت اول آنها پخش ریال عربستان میان سیل‌زدگان به منطور تحریک آنها علیه حاکمیت بوده است.

در ماموریت دوم آنها بسته‌های غذایی آلوده را در کمپ‌ها و میان سیل‌زدگان پخش کرده بودند که بنا بر گزارش صداوسیما به عنوان مثال این افراد، ۳۰نفر را در کمپ شعیبیه با کیک مسموم و راهی بیمارستان کردند. همچنین ماموریت سوم آنها نیز شکستن شبانه سیل‌بندهای ایجاد شده در روستاها و شهرهای در معرض سیل بوده است.

بر اساس این گزارش حالا این افراد دستگیر شده‌اند هرچند در تصاویر منتشر شده صداوسیما از این سه نفر، چهره آنها مخدوش است و قابل‌شناسایی نیست.  دو روز پیش هم تصاویری غیر‌واقعی از شکستن سد کرخه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت عامل منتشر‌کننده این کلیپ غیرواقعی را دستگیر و روانه زندان کرده است. 


منبع : سازندگی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

امتحان الهی فقط برای مردم است؟

کاش در این فصل امتحان الهی این نهادهای که برای کار فرهنگی بودجه گرفتند هم، بخشی از بودجه‌ها خود را به دولت بر می‌گردانند تا آن پول صرف خدمات برای مردم شود.

خرافه ایرانی از تعطیلات

اگرچه برخی ایران را بهشت تعطیلات کاری می‌دانند، اما استفاده از ۳ شاخص «تعطیلات رسمی»، «تعطیلات آخر هفته» و «مجموع تعطیلات» نشان می‌دهد ایران نه‌تنها بهشت تعطیلات نیست، بلکه به لحاظ تعداد روز تعطیلی، در قعر جدول رتبه‌بندی جهانی قرار دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر