نتیجه‌ای یافت نشد.

انتشار تصاویری از وهابی‌‌های بازداشت‌شده در صدا و سیما

شناسه خبر: 169242 سرویس: سیاست ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۰۵ : ۱۹ : ۰۰
انتشار تصاویری از وهابی‌‌های بازداشت‌شده در صدا و سیما
صداوسیما تصاویری از سه وهابی بازداشت‌شده در خوزستان منتشر کرده است که بر اساس دستوراتی از عربستان اقدام به خرابکاری در مناطق سیل‌زده کرده‌اند.
۵۵آنلاین :

بر این اساس ظاهرا این افراد از سوی عربستان سه ماموریت مهم داشته‌اند. ماموریت اول آنها پخش ریال عربستان میان سیل‌زدگان به منطور تحریک آنها علیه حاکمیت بوده است.

در ماموریت دوم آنها بسته‌های غذایی آلوده را در کمپ‌ها و میان سیل‌زدگان پخش کرده بودند که بنا بر گزارش صداوسیما به عنوان مثال این افراد، ۳۰نفر را در کمپ شعیبیه با کیک مسموم و راهی بیمارستان کردند. همچنین ماموریت سوم آنها نیز شکستن شبانه سیل‌بندهای ایجاد شده در روستاها و شهرهای در معرض سیل بوده است.

بر اساس این گزارش حالا این افراد دستگیر شده‌اند هرچند در تصاویر منتشر شده صداوسیما از این سه نفر، چهره آنها مخدوش است و قابل‌شناسایی نیست.  دو روز پیش هم تصاویری غیر‌واقعی از شکستن سد کرخه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت عامل منتشر‌کننده این کلیپ غیرواقعی را دستگیر و روانه زندان کرده است. 


منبع : سازندگی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آشنایی با دو نیایشگاه صخره‌ای در بُبانشوار هند

داریوش شایگان فقید درکتاب مشهور خود ادیان و مکتبای فلسفی هند در مورد آیین جِین(Jainism) می‌نویسد:کیش جین همانند آیین بودا درآغاز پیدایش خود سازمانی رهبانی بوده است که به تهذیب اخلاق می‌پرداخته و از راه مهرورزی و گرامی داشتن حق زندگانی همراه با پرهیزکاری و خویشتن‌داری می‌خواسته از اقیانوس سامسارا(Samsara) و چرخۀ زایشهای دوباره یا تناسخ گذرکند. کیش جِین در آغاز مانند آیین بودا تلاش می‌کرد تا با دریافت ریشه‌های اخلاقی و مینوی درست از دایرۀ جهنمی بازپیدایی رهایی جوید و راهی برای گریز از رنج گیتی به دست آورد.

چگونه با وجود مشکلات بی‌پایان، شاد بمانیم؟

اگر بپذیریم که برخی از مشکلات را نمی‌توانیم حل کنیم و برطرف‌کردن برخی از آن‌ها خارج از اراده و توان ما است، بهتر می‌توانیم با آن‌ها کنار بیاییم و زندگی شادتری داشته باشیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر