نتیجه‌ای یافت نشد.

انباشت آلاینده‌های جوی در شهر های پرجمعیت

شناسه خبر: 94454 سرویس: گوناگون سه شنبه ۲۸ دي ۱۳۹۵, ۱۴ : ۲۳ : ۰۰
انباشت آلاینده‌های جوی در شهر های پرجمعیت
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی از جوی پایدار در غالب مناطق کشور و انباشت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پر جمعیت کشور خبر داد و گفت: بیشینه دمای هوا روز پنجشنبه در پایتخت 12 درجه سانتی گراد است.
۵۵آنلاین :

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی از جوی پایدار در غالب مناطق کشور و انباشت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پر جمعیت کشور خبر داد و گفت: بیشینه دمای هوا روز پنجشنبه در پایتخت 12 درجه سانتی گراد است.

احد وظیفه ، گفت: دو روز آینده درغالب مناطق کشور جوی پایدار همراه با سکون نسبی هوا پیش بینی می‌شود که در شهرهای صنعتی و پر جمعیت با انباشت آلاینده های جوی همراه خواهد بود.

وی ادامه داد: روز سه شنبه خلیج فارس مواج است و از بعداز ظهر روز چهارشنبه و طی روز پنجشنبه در غرب سواحل دریای خزر افزایش ابر و بارش باران پیش بینی می‌شود. همچنین روز پنجشنبه با جنوبی شدن جریانات بر روی دریای عمان و خلیج فارس در مناطق جنوب شرق و جنوب کشور و بخصوص دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی افزایش ابر و بارش باران پیش بینی می‌شود که در جنوب شرق وزش باد و رعد و برق نیز دور از انتظار نخواهد بود.

وظیفه همچنین درباره آسمان تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران روز چهارشنبه نیمه ابری و غبار آلود با حداقل دمای 1 و حداکثر دمای 11 و روز پنجشنبه کمی ابری تا نیمه ابری و غبارمحلی با حداقل دمای 1 و حداکثر دمای 12 درجه سانتی گراد پیش‌بینی می‌شود


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کار ایشان تشویش بازار ارز نبود ؟

حسین راغفر اقتصاد دانی که عاشق چاپ پول بدون پشتوانه است و اعتقاد دارد تورم به چاپ پول ربطی ندارد و دولت های مختلف هم عاشق این دیدگاه هستند چون دستشان را به راحتی در جیب مردم می کنند پیش بینی کرده بود پایان سال 97 قیمت ارز 40 هزار تومان خواهد شد . سوال اینجاست که آیا این کار تشویش و اختلال در بازار ارز نیست و کسی نبايد با این پیش بینی های بی اساس مقابله کند .

قسمت دوم چگونه خیلی خیلی خفن پولدار شویم؟

در قسمت اول به شما نشان دادم که چگونه می‌توانید از طریق تأسیس مؤسسه مالی و اعتباری، خیلی خیلی خفن پولدار شوید و این بار روش دیگری را به شما یاد می‌دهم: تملک یک واحد صنعتی از طریق خصوصی‌سازی.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر