الجزایری ها بار دیگر به خیابان ها ریختند

شناسه خبر: 173856 سرویس: جهان ، گوناگون يكشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۵۶ : ۱۸ : ۰۰
الجزایری ها بار دیگر به خیابان ها ریختند
معترضان با تجمع در میدان«البرید المرکزی»(پست مرکزی) در پایتخت با برگزاری انتخابات در این کشور مخالفت کرده و خواستار کنارهگیری بقایای نظام «عبدالعزیز بوتفلیقه» رئیس جمهور مستعفی الجزایر شد
۵۵آنلاین :

هزاران دانشجوی الجزایری امروز یکشنبه با برگزاری تظاهراتی بزرگ در مرکز الجزیره پایتخت و دیگر شهرهای این کشور روز ملی دانشجو را جشن گرفته و علیه دولت تظاهرات کردند.

 

دانشجویان الجزایری با تجمع در میدان«البرید المرکزی»(پست مرکزی) در پایتخت با برگزاری انتخابات در این کشور مخالفت کرده و خواستار کنارگیری بقایای نظام «عبدالعزیز بوتفلیقه» رئیس جمهور مستعفی الجزایر شدند.

معترضان تلاش کردند که به سمت ساختمان مجلس ملی (پارلمان) حرکت کنند اما پلیس جلوی آنها را گرفت. پلیس همچنین از تحصن معترضان در ساختمان پست مرکزی جلوگیری کرد.

دانشجویان تلاش می کنند که با این تحرکات بر اصرار و پایبندی شان در مخالفت با مشارکت شخصیت هایی که به عبدالعزیز بوتفلیقه نزدیک بودند در مرحله انتقالی و در برگزار یانتخابات آتی،تأکید کنند.

 


منبع : جماران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه از شر میلیاردرها خلاص شویم؟

توماس پیکتی می‌گوید نابرابری اقتصادی طبیعی نیست بلکه ناشی از ایدئولوژی‌های سیاسی است.

در مسیر خودباوری

عزت نفس به معنای احساس ارزشمندی شخصی است و به عبارت دیگر، به این معناست که چقدر خود را انسانی ارزشمند و قابل احترام می‌دانیم. تفاوت عزت‌نفس با اعتماد به نفس در گستردگی مفهوم عزت نفس است. اعتماد به نفس به موضوع بستگی دارد، ممکن است یک فرد در آشپزی اعتماد به نفس داشته باشد ولی در رانندگی یا نقاشی کردن فاقد اعتماد به نفس باشد ولی عزت نفس یک مفهوم کلی است و در تمام حیطه های زندگی فردی، اجتماعی، شغلی،عاطفی و... تاثیر دارد و نباید این دو مفهوم‌ با یکدیگر خلط شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جاستین ترودو در چهارسالی که گذشت

ویدئو : ده ها خودرو در سیل اسپانیا واژگون شدند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر