نتیجه‌ای یافت نشد.

الجزایری ها بار دیگر به خیابان ها ریختند

شناسه خبر: 173856 سرویس: جهان ، گوناگون يكشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۵۶ : ۱۸ : ۰۰
الجزایری ها بار دیگر به خیابان ها ریختند
معترضان با تجمع در میدان«البرید المرکزی»(پست مرکزی) در پایتخت با برگزاری انتخابات در این کشور مخالفت کرده و خواستار کنارهگیری بقایای نظام «عبدالعزیز بوتفلیقه» رئیس جمهور مستعفی الجزایر شد
۵۵آنلاین :

هزاران دانشجوی الجزایری امروز یکشنبه با برگزاری تظاهراتی بزرگ در مرکز الجزیره پایتخت و دیگر شهرهای این کشور روز ملی دانشجو را جشن گرفته و علیه دولت تظاهرات کردند.

 

دانشجویان الجزایری با تجمع در میدان«البرید المرکزی»(پست مرکزی) در پایتخت با برگزاری انتخابات در این کشور مخالفت کرده و خواستار کنارگیری بقایای نظام «عبدالعزیز بوتفلیقه» رئیس جمهور مستعفی الجزایر شدند.

معترضان تلاش کردند که به سمت ساختمان مجلس ملی (پارلمان) حرکت کنند اما پلیس جلوی آنها را گرفت. پلیس همچنین از تحصن معترضان در ساختمان پست مرکزی جلوگیری کرد.

دانشجویان تلاش می کنند که با این تحرکات بر اصرار و پایبندی شان در مخالفت با مشارکت شخصیت هایی که به عبدالعزیز بوتفلیقه نزدیک بودند در مرحله انتقالی و در برگزار یانتخابات آتی،تأکید کنند.

 


منبع : جماران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دیدن «دیوها» که کاری ندارد.

در این میان اما راننده‌ای هم در شهر قزوین پیدا می‌شود که روی شیشه خودروی خود نوشته: «کرایه نداری برو، حلالت نگو ندارم، برو بسلامت»

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر