افزایش 10 نفر نیروی انسانی برای حفاظت بافت تاریخی دهدشت

شناسه خبر: 175018 سرویس: فرهنگ و میراث فرهنگی ، گوناگون سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸, ۲۶ : ۱۷ : ۰۰
افزایش 10 نفر نیروی انسانی برای حفاظت بافت تاریخی دهدشت
رئیس پایگاه ملی شهر تاریخی دهدشت از افزایش 10 نفر نیروی انسانی برای حفاظت و مراقبت بیشتر بافت تاریخی دهدشت خبر داد.
۵۵آنلاین :

صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد، اسفندیار اباب با اشاره به سفر شب گذشته مدیرکل میراث فرهنگی استان از بافت تاریخی دهدشت افزود: در این بازدید با دستور مدیرکل 10 نفر از نیروهای کادر اداری پایگاه ملی و اداره میراث فرهنگی شهرستان کهگیلویه به تیم  یگان حفاظت میراث فرهنگی در بافت تاریخی افزوده شده است.

وی تصریح کرد: از این پس مراقبت و حفاظت از بافت تاریخی دهدشت با 13 نیروی یگان حفاظت میراث به صورت شبانه روزی انجام می شود.

رئیس پایگاه ملی بافت تاریخی دهدشت بیان کرد: کار بوته کنی علف های هرز با دستگاه که در چند روز اخیر شروع شده بود با شدت بیشتر ادامه خواهد یافت.

وی تعامل با گروه های مختلف مردم و فعالان حوزه میراث فرهنگی در راستای حفاظت از شهر تاریخی دهدشت را از دیگر برنامه های پایگاه ملی بافت تاریخی در شهر دهدشت عنوان و اضافه کرد: مردم برای حفاظت از میراث فرهنگی و تاریخی در شهر دهدشت ما را یاری دهند.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پاکستان چگونه در تله فقر گرفتار شد؟

چهاردهم آگوست ۱۹۴۷، روزی به یادماندنی در تاریخ پاکستان است، روز استقلال. روزی که محمدعلی جناح، قائد اعظم، پس از رهایی از استعمار حکومت بریتانیا در یک سخنرانی در کراچی اعلام کرد، امروز پس از ۱۰ سال تلاش و ممارست، به خواست خداوند کشوری تشکیل شد که هدف آن، زندگی و توسعه بر اساس فرهنگ و تمدن اسلامی است.

تورم از کجا به کجا رسید؟‌

تورم بالا از جمله مسائلی است که طی چهار دهه اخیر همیشه همراه اقتصاد ایران بوده و البته همواره برای کاهش آن برنامه ریزی شده است با این حال این رقم هیچ گاه به سطح متوسط کشورهای جهان نزدیک هم نبوده و حتی هیچ گاه به طور پایدار تک رقمی نمانده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ انفجار مهیب کارخانه مواد شیمیایی در ترکیه

ویدئو : وقتی یورونیوز اشتباه خبرگزاری های ایرانی را رو می کند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر