نتیجه‌ای یافت نشد.

افزایش 10 نفر نیروی انسانی برای حفاظت بافت تاریخی دهدشت

شناسه خبر: 175018 سرویس: فرهنگ و میراث فرهنگی ، گوناگون سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸, ۲۶ : ۱۷ : ۰۰
افزایش 10 نفر نیروی انسانی برای حفاظت بافت تاریخی دهدشت
رئیس پایگاه ملی شهر تاریخی دهدشت از افزایش 10 نفر نیروی انسانی برای حفاظت و مراقبت بیشتر بافت تاریخی دهدشت خبر داد.
۵۵آنلاین :

صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد، اسفندیار اباب با اشاره به سفر شب گذشته مدیرکل میراث فرهنگی استان از بافت تاریخی دهدشت افزود: در این بازدید با دستور مدیرکل 10 نفر از نیروهای کادر اداری پایگاه ملی و اداره میراث فرهنگی شهرستان کهگیلویه به تیم  یگان حفاظت میراث فرهنگی در بافت تاریخی افزوده شده است.

وی تصریح کرد: از این پس مراقبت و حفاظت از بافت تاریخی دهدشت با 13 نیروی یگان حفاظت میراث به صورت شبانه روزی انجام می شود.

رئیس پایگاه ملی بافت تاریخی دهدشت بیان کرد: کار بوته کنی علف های هرز با دستگاه که در چند روز اخیر شروع شده بود با شدت بیشتر ادامه خواهد یافت.

وی تعامل با گروه های مختلف مردم و فعالان حوزه میراث فرهنگی در راستای حفاظت از شهر تاریخی دهدشت را از دیگر برنامه های پایگاه ملی بافت تاریخی در شهر دهدشت عنوان و اضافه کرد: مردم برای حفاظت از میراث فرهنگی و تاریخی در شهر دهدشت ما را یاری دهند.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیاستگذاری به روش آزمون و خطا چه بلایی سر اقتصاد آورده است؟

قصه تلخ جهش های نرخ ارزی با تکرار سیاست های پیمان سپاری ارزی، پیش فروش سکه و بعد تنظیم بازار به زور و ارعاب یا اصرار بر نرخ ارز غیر تعادلی تنها مصادیقی از تکرار تجربه نامطلوب سیاستگذاری اقتصادی هستند. از منظر رأی دهنده عام و اقتصاددان خبره سیاستگذاران به وقت معزولی شبلی و بایزیدند و به وقت صدارت و زعامت به دنبال تکرار خطای تقبيح شده گذشتگان می روند.

اقتصاد و جامعه چگونه از آدم های خوب هیولا می سازد؟

با بی پولی همه می تونن کنار بیان، چیزی که باید یاد بگیری پول درآوردنه!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر