نتیجه‌ای یافت نشد.

اعضای بدن 2 بیمار مرگ مغزی به 4 نیازمند زندگی دوباره بخشید

شناسه خبر: 176332 سرویس: گوناگون ، سبک زندگی شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸, ۵۷ : ۱۹ : ۰۰
اعضای بدن 2 بیمار مرگ مغزی به 4 نیازمند زندگی دوباره بخشید
رئیس واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا گفت: گذشت و ایثار دو خانواده یکی در همدان و دیگری در نهاوند به ۴ بیمار نیازمند پیوند عضو، زندگی دوباره بخشید.
۵۵آنلاین :

درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، مجید حمیدی افزود: عمل خیر و همنوع دوستانه اهدا اعضاء در جهان و همچنین در ایران بدون رد و بدل شدن هزینه انجام می‌شود و یک حرکت صرفاً انسان دوستانه است.

حمیدی ادامه داد: در کشور ۲۷ هزار نفر در نوبت پیوند هستند که استقبال مردم در عضویت و اخذ کارت پیوند اعضامی‌تواند به کاهش زمان انتظار افراد نیازمند کمک شایانی کند.

وی گفت: مرحوم مهدی زند بافت ۷ ساله ساکن روستای کنگاور کهنه نهاوند با اهدای ۲ کلیه و کبد و همچنین مرحوم اسداله خزایی ۶۴ ساله ساکن شهرستان همدان با اهدای کبد، که بعلت تصادف دچار ضایعه مرگ مغزی شدند و همچنین نسوج بدن با رضایت خانواده متوفیان برای استفاده بیماران نیازمند اهدا شد.

حمیدی با تشکر از این خانواده‌های ایثارگر برای مرحومان علو درجات و غفران الهی را از درگاه ایزد منان مسئلت کرد.


منبع : عصرایران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دیدن «دیوها» که کاری ندارد.

در این میان اما راننده‌ای هم در شهر قزوین پیدا می‌شود که روی شیشه خودروی خود نوشته: «کرایه نداری برو، حلالت نگو ندارم، برو بسلامت»

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر