اعتراض جنیفر آنیستون به فیلم‌های مارول

شناسه خبر: 193489 سرویس: فرهنگ و هنر ، گوناگون پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸, ۵۷ : ۱۱ : ۰۰
اعتراض جنیفر آنیستون به فیلم‌های مارول
جنیفر آنیستون گفته معتقد است مارول صنعت سینما را تقلیل داده است. این سخنان پس از آن بیان شده که مارتین اسکورسیزی فیلم‌های مارول را به پارک‌های موضوعی تشبیه کرد و گفت این فیلم‌ها سینما نیستند.
۵۵آنلاین :

به دنبال انتقادهایی که به تازگی درباره دنیای مارول و فیلم‌هایش انجام شده، جنیفر آنیستون جدیدترین چهره‌ای است که معتقد است مارول، سینما را تنزل داده است.

جنیفر آنیستون گفته معتقد است مارول صنعت سینما را تقلیل داده است. این سخنان پس از آن بیان شده که مارتین اسکورسیزی فیلم‌های مارول را به پارک‌های موضوعی تشبیه کرد و گفت این فیلم‌ها سینما نیستند.

آنیستون در گفت‌وگو با ورایتی و در پاسخ به سوالی مبنی به این که چه شد که دوباره به تلویزیون برگشت، بر نقش شبکه‌های اینترنتی و تاثیر آنها بر برنامه‌های تلویزیونی حرف زد و گفت: «آنها برنامه‌های باکیفیتی تولید کردند که موجب شد تا تلویزیون متحول شود و همین بود که فکر کردم این آثار از کارهای اخیر من بهترند.»

او همچنین درباره تغییر چشم‌انداز در صنعت سینما حرف زد و گفت مارول جایگزین نگاه درست درباره سینما شده است.

بازیگر سریال «دوستان» که پس از چندین سال با «برنامه صبحگاهی» اپل به تلویزیون بازگشته، فیلم‌های مارول را موجب نبودن فیلم‌های خوب در سینما دانست.

او افزود: «با وجود فیلم‌های پرخرج مارول برای من که علاقه‌ای به بازی در کنار پرده‌های سبز ندارم، انتخاب‌ها مدام در حال کاهش‌ هستند. نگاه می‌کنی و می‌بینی که همه چیز دارد محدود و محدودتر می‌شود و فیلم‌های بزرگ مارول باقی مانده است.»

آنیستون یادآور شد که دوست دارد به دوره فیلم‌های مگ رایان برگردد و افزود: «فکر می‌کنم خیلی خوشایند باشد که به یک سالن سینما بروی و یک گوشه دنج بنشینی. فکر می کنم به یک تجدید حیات نیاز داریم. بگذارید فیلمی مانند «شرایط مهرورزی» دوباره ساخته شود. فیلم‌هایی مثل «فرانکنشتاین جوان»، «بهشت می‌تواند صبر کند»، «دختر خداحافظی» و «زین‌های شعله‌ور».»

این در حالی است که پس از سخنان اسکورسیزی، ادوارد نورتون هم به دفاع از او برخاست و این فیلم‌ها را نازل خواند و در برابر رابرت داونی جونیور گفت این فیلم‌ها از نظر او سینماست.


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

واقعیت آنکه، ما نیاز داریم تا از برخی از سازوکارهای پشت پرده ستاره های اینستاگرامی آگاه شویم. این متن شاید در قسمت هایی تلخ و یا شاید هم سطحی به نظر آید ولی قصد آن صرفا ارتقاء آگاهی های عمومی درباره مسائل این روزهای ما در فضای مجازی است.

چرا رابطه آمریکا و ایران راه به جایی نمی برد؟

بعد از روی کار آمدن حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ کمتر کسی فکر می کرد پرتلاطم ترین دوران روابط ایران و آمریکا در دوره ریاست جمهوری او اتفاق بیفتد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : «دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

ویدئو : امید داشتن عین قدرت است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر