نتیجه‌ای یافت نشد.

اطلاعیه مهم سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی

شناسه خبر: 102834 دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶, ۰۵ : ۰۰ : ۰۰
اطلاعیه مهم سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی
سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی و امارت های شمالی با صدور اطلاعیه ای از هموطنان حاضر در امارات که اعتبار گذرنامه آنها درحال انقضا است، خواست تا برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری؛ هرچه سریعتر برای تجدید گذرنامه خود اقدام کنند.
۵۵آنلاین :

 در متن این اطلاعیه مهم سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی آمده است: به اطلاع هموطنان گرامی که در امارات حضور دارند، می رساند برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری شناسنامه و یا گذرنامه معتبر از مدارک مورد نیاز است، لذا افرادی که اعتبار گذرنامه آنان در حال انقضا است می توانند تا روز چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 برای تجدید گذرنامه خود اقدام و گذرنامه جدید را حداکثر در دو ساعت در همان روزِ مراجعه تحویل گیرند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه 29 اردیبهشت ماه جاری با حضور 6 نامزد برگزار می شود.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اقتصاد از قوه قضائیه چه می خواهد؟

از جذابیت های ایران امروز یکی این است که آنچه فرنگی ها در کتاب های تاریخ می خوانند ما به چشم دیده و به گوش می شنویم.

آمارها چه تصویری از نرخ رشد فقر ارائه می کنند؟

برخورداری افراد از عدالت اقتصادی همواره یکی از دغدغه های اصلی سیاستگذاران اقتصادی در کشور بوده است، گام اول در این راستا داشتن برآوردی دقیق از تعداد فقرا و شناسایی ویژگی های گروه های فقیر است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

ویدیو : یک بیماری که به تازگی از سوی سازمان بهداشت جهانیWHO شناسایی شده است!

یک بیماری که به تازگی از سوی #سازمان_بهداشت_جهانیWHO شناسایی شده است! #فرسودگی_شغلی یا #کارزدگی این بیماری قرار است در سال ۲۰۲۲ به رسمیت شناخته شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر