نتیجه‌ای یافت نشد.

اطلاعات شخصی ماموران 'اف بی آی' هک شد

شناسه خبر: 169231 سرویس: فناوری ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۲۴ : ۱۷ : ۰۰
اطلاعات شخصی ماموران 'اف بی آی' هک شد
یک گروه هکری، پس از سرقت اطلاعات شخصی هزاران نفر از ماموران اداره پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی)، آنها را در فضای مجازی منتشر کرد.
۵۵آنلاین :

این گروه که گمان می رود مقر آن در اوکراین باشد، برای دستیابی به این اطلاعات، قوانین وب سایت های سه مرجع مرتبط با انجمن آکادمی ملی 'اف بی آی' را زیر پا گذاشت. 
اطلاعات منتشر شده در فضای مجازی شامل نام و آدرس دستکم یکهزار و 400 کارمند 'اف بی آی'، ماموران سرویس مخفی، پلیس ساختمان کنگره و پارک پلیس آمریکا است. 
انجمن آکادمی ملی 'اف بی آی' با صدور بیانیه ای اعلام کرد که اطلاعات منتشر شده، از وب سایت های سه مرجع قانونی این سازمان غیرانتفاعی به سرقت رفته است.
انجمن مزبور با اعلام اینکه برای بررسی این مساله، با مقام های فدرال آمریکا همکاری لازم را به عمل می آورد، یادآور شد که در جریان این حمله، به پایگاه داده های ملی اش آسیبی وارد نشده است. 
اطلاعات مسروقه، اسامی، عناوین شغلی، آدرس های ایمیل، آدرس های واقعی و شماره تلفن های عوامل 'اف بی آی' را در بر می گیرد. 
هکرها همچنین هشدار داده اند که بیش از یک میلیون موارد اطلاعاتی عوامل فدرال را در اختیار دارند و در آینده اطلاعات بیشتری از وب سایت های دولتی هک شده را منتشر می کنند. 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دیدن «دیوها» که کاری ندارد.

در این میان اما راننده‌ای هم در شهر قزوین پیدا می‌شود که روی شیشه خودروی خود نوشته: «کرایه نداری برو، حلالت نگو ندارم، برو بسلامت»

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر