نتیجه‌ای یافت نشد.

اطلاعات شخصی ماموران 'اف بی آی' هک شد

شناسه خبر: 169231 سرویس: فناوری ، گوناگون يكشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸, ۲۴ : ۱۷ : ۰۰
اطلاعات شخصی ماموران 'اف بی آی' هک شد
یک گروه هکری، پس از سرقت اطلاعات شخصی هزاران نفر از ماموران اداره پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی)، آنها را در فضای مجازی منتشر کرد.
۵۵آنلاین :

این گروه که گمان می رود مقر آن در اوکراین باشد، برای دستیابی به این اطلاعات، قوانین وب سایت های سه مرجع مرتبط با انجمن آکادمی ملی 'اف بی آی' را زیر پا گذاشت. 
اطلاعات منتشر شده در فضای مجازی شامل نام و آدرس دستکم یکهزار و 400 کارمند 'اف بی آی'، ماموران سرویس مخفی، پلیس ساختمان کنگره و پارک پلیس آمریکا است. 
انجمن آکادمی ملی 'اف بی آی' با صدور بیانیه ای اعلام کرد که اطلاعات منتشر شده، از وب سایت های سه مرجع قانونی این سازمان غیرانتفاعی به سرقت رفته است.
انجمن مزبور با اعلام اینکه برای بررسی این مساله، با مقام های فدرال آمریکا همکاری لازم را به عمل می آورد، یادآور شد که در جریان این حمله، به پایگاه داده های ملی اش آسیبی وارد نشده است. 
اطلاعات مسروقه، اسامی، عناوین شغلی، آدرس های ایمیل، آدرس های واقعی و شماره تلفن های عوامل 'اف بی آی' را در بر می گیرد. 
هکرها همچنین هشدار داده اند که بیش از یک میلیون موارد اطلاعاتی عوامل فدرال را در اختیار دارند و در آینده اطلاعات بیشتری از وب سایت های دولتی هک شده را منتشر می کنند. 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

استدلال‌هاي واهي براي توسعه‌نيافتگي

واکاوي سه دوره تاريخي که اجازه نداد کمر اقتصاد بشکند

اتحادیه: خرید طلای آب شده از سوی مردم غیر مجاز نیست

به واحدهای صنفی اعلام شده تا از خرید و فروش طلای آب شده و شمش طلا با افراد عادی که فعالیت صنفی در حوزه طلا ندارند پرهیز شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر