اشتباهات مدیریتی کلان را تکرار نکنیم

شناسه خبر: 127936 سرویس: گوناگون چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶, ۰۲ : ۱۴ : ۰۰
اشتباهات مدیریتی کلان را تکرار نکنیم
امروز در يزد هندوانه با آب ارزان ميكارند و به كشورهاي عربي صادر ميكنند كه برای تولید هر کیلوی آن به صورت  میانگین سیصد ليتر آب مصرف می شود . در حالیکه  در شرق اصفهان بي آبي ، بيكارى و مواد مخدر جولان ميدهد .
۵۵آنلاین :

تجمع اعتراضی کشاورزان و حق‌آبه‌داران شرق اصفهان کنار پل‌خواجو؛ مقابل سازمان آب منطقه‌ای اصفهان برای چندمین روز 
پشت سر آنها تصویری از زاینده‌رود خشک
در زمان رياست جمهوري يك فرد عزيز يزدي جناب آقاي بيطرف وزير يزدي نیرو  آب زاينده رود را از غرب اصفهان به يزد برد در صورتيكه قرار بود از شرق اصفهان به يزد برود . گزارش شده است كه ميزان آب برده شده هم بيشتر از مقدار قرار اوليه بوده است . امروز در يزد هندوانه با آب ارزان ميكارند و به كشورهاي عربي صادر ميكنند كه برای تولید هر کیلوی آن به صورت  میانگین سیصد ليتر آب مصرف می شود . در حالیکه  در شرق اصفهان بي آبي ، بيكارى و مواد مخدر جولان ميدهد .

نمونه هاي برعكس و مشابه  بين شهر هاي مختلف زياد است در جاهايي هم اصفهاني ها از امكانات بيشتري استفاده كرده اند . بحث طرفداري از شهري نيست اما نكته مهم اينست كه امروز هم همان اشتباهات تكرار مي شود .

توسعه بايد همه جانبه باشد صنايع آب بر بايد در كنار خليج فارس باشد . نه در شهر يكي از اعضاي دولت . بخشی نگری مشکلات کشور را حل نخواهد کرد  


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ژن خوب = کار خوب، زندگی خوب، حال خوب

برایتان سوال پیش نیامده است که چرا درحالی که همه از اقتصاد می‌نالند، آقازاده‌ها همچنان پرکار، کار می‌کنند آنهم با سود زیاد؟

پژوهش تلخی دارد!

«ملک‌الشعرا» عنوانی بود حکومتی برای شاعر بزرگ دوران. اما رقابت برای کسب عنوان «ملک‌الشعرا»، منجر به آن شد که شعرای ایران به مدیحه ‌سرایان حاکمان تبدیل شوند. قاآنی ملک ‌الشعرای ایران از دوران محمدشاه بود. زمانی که ناصرالدین شاه به تخت نشست و امیرکبیر را به صدراعظمی ایران منصوب کرد؛ قاآنی به روال معمول قصیده ‌ای در مدح صدراعظم جدید سرود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر