استاندار تهران: خسارت‌های ناشی از اغتشاشات هنوز به‌طور کامل برآورد نشده

شناسه خبر: 199161 سرویس: توسعه ، سیاست ، اجتماعی ، گوناگون چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۳۹ : ۲۰ : ۰۰
استاندار تهران: خسارت‌های ناشی از اغتشاشات هنوز به‌طور کامل برآورد نشده
استاندار تهران با بیان اینکه هنوز خسارت‌های ناشی از اغتشاشات به‌طور کامل برآورد نشده، گفت: تلاش می‌کنیم بانک‌ها و جایگاه‌‌های پمپ بنزین سریع‌تر به چرخه فعالیت بازگردد.
۵۵آنلاین :

انوشیروان محسنی‌بندپی درباره برآورد خسارت‌های وارد شده به شهرستان‌های استان تهران طی اغتشاشات روزهای گذشته گفت: طی نامه‌ای به همه فرمانداران اعلام کردیم تا هرچه سریع خسارت‌ها را برآورد کرده و اعلام کنند. البته در برخی شهرستان‌ها مانند فیروزکوه و پاکدشت خسارتی نداشتیم.

وی ادامه داد: بیشتر خسارت‌ها در غرب استان تهران بوده و در شهرستان‌های ملارد، بهارستان، قدس، شهریار و ... به اماکن عمومی خسارت وارد شده و بانک‌ها، جایگاه‌های پمپ بنزین دچار آتش‌سوزی شده و فروشگاه‌های زنجیره‌ای مانند رفاه و اتکا مورد غارت قرار گرفته و دچار حریق شده‌اند.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: ما در وهله اول در تلاش هستیم که جایگاه‌هایی را که خدمات عمومی ارائه می‌دهند به حالت عادی بازگردند و به بانک مرکزی اعلام کردیم تا سریع‌تر درباره بیمه بانک‌ها اقدامات لازم را انجام دهد. همچنین از شرکت فرآورد‌های بنزین نیز خواستیم تا مشکلات جایگاه پمپ بنزین‌‌ها را هرچه سریع‌تر برطرف کنند.

وی با بیان اینکه هنوز میزان دقیق خسارت تعیین نشده، تاکید کرد: در حال برآورد خسارت هستیم. در فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز باید انبارگردانی شود تا ببینیم چه موادی از دست رفته است. ان‌شالله در اسرع وقت فعالیت عادی را تسریع کنیم.

محسنی‌بندپی با بیان اینکه همه شعب بانک‌ها در شهرستان‌ها که بدون مشکل هستند غیر از رباط کریم فعالیت‌هایشان زیادتر شده، تصریح کرد: در ملارد هم هماهنگی برای استقرار سیستم‌های سیار شده تا فعالیت عادی مردم دچار مشکل نشود.


منبع : عصرایران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

قهرمانان تقلبی

نگرانی اسکورسیزی همین یک جمله است: نباید تسخیر فیلم های مارول شویم.

آلودگى هوا ؛ مهمان هميشگى فصول سرد سال

آلودگی هوا زمانی اتفاق می‌افتد که حجم زیادی از ذرات یا مواد مضر از قبیل گازها، ذرات و مولکول‌های بیولوژیکی وارد اتمسفر کره زمین شود. جو یا اتمسفر سامانه گازی طبیعی پویا و پیچیده‌ای است که زندگانی در سیاره زمین به آن وابسته‌است. کاهش ضخامت لایه ازون در استراتوسفر به خاطر آلودگی هوا، دیرزمانی است که خطری برای تندرستی مردمان و نیز زیست‌بوم‌های زمین شناخته می‌شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: استرالیا در آتش؛ شعله‌های سرکش همچنان زبانه می‌کشد

ویدئو؛ نطق پروانه سلحشوری: به‌جز اقلیتی برخوردار بقیه مردم را رها کرده‌ایم

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر