از سیر تا پیاز کمپین‌های انتخاباتی در یک کتاب

شناسه خبر: 191159 سرویس: کتاب و شهر کتاب ، گوناگون دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸, ۳۴ : ۲۰ : ۰۰
از سیر تا پیاز کمپین‌های انتخاباتی در یک کتاب
کتاب «برنامه‌ریزی ارتباطی در کمپین‌های انتخاباتی» در ۷ فصل منتشر شد. این کتاب به تاریخ، ارکان، جمع‌آوری اطلاعات، طراحی استراتژی انتخاباتی و ... می‌پردازد.
۵۵آنلاین :

کتاب «برنامه‌ریزی ارتباطی در کمپین‌های انتخاباتی» اثر آرش محبی، توسط انتشارات ادیبان روز منتشر شد. این کتاب در هفت فصل منتشر شده و به مهمترین نکات و جزییات برنامه‌ریزی ارتباطی در کمپین‌های انتخاباتی پرداخته است. 

فصل اول این کتاب درباره تاریخ، آیین و ارکان نگارش کمپین انتخاباتی است و در فصل دوم به اتاق فکر کمپین و ستاد انتخاباتی اشاره شده است.

فصل سوم کتاب «برنامه‌ریزی ارتباطی در کمپین‌های انتخاباتی»  به موضوع جمع‌آوری اطلاعات برای برنامه ریزی ارتباطی تحت عنوان«تحلیل موقعیت» اشاره دارد.

فصل چهارم و پنجم کتاب بر پایه نحوه استفاده هدفمند از اطلاعات جمع آوری شده در بخش تحلیل موقعیت به موضوع طراحی استراتژی رقابتی و همچنین طراحی پیام به عنوان عناصر تاثیرگذار در ارتباطات سیاسی و انتخاباتی پرداخته‌اند و فصل ششم کتاب در ادامه همین مسیر، به برنامه‌ریزی رسانه‌ای و ارتباطی در کمپین‌های انتخاباتی اشاره دارد.

فصل هفتم کتاب «برنامه‌ریزی ارتباطی در کمپین‌های انتخاباتی» درباره نکات گزیده، مهم و کابردی مدیریت مالی در برنامه‌ریزی ارتباطی کمپین‌های انتخاباتی است.

پیش‌تر از آرش محبی، کتابی با عنوان «برندسازی رسانه، چیستی، چرایی و چگونگی» منتشر شده بود. محبی دانش آموخته رشته ارتباطات است و سابقه سال‌ها حضور و فعالیت در روزنامه‌ها خبرگزاری‌های کشور را در کارنامه خودش دارد.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چوب حراج به ثروت ملی

بحث خام فروشی مواد معدنی در سال های پیش از تحریم نیز همواره مورد بحث و اختلاف نظر بوده است.

از سخنرانی به عنوان عمار، تا جاسوس اسرائیل!

حالا لااقل به حرمت خون شهدای مدافع حرمی که با جاسوسی این آدم اطلاعاتشان به دشمن داده شد، بیایید و بگویید با تأیید چه کسانی این آدم در بعد نظامی آنقدر رشد کرد که به حد بالای دسترسی به اطلاعات مدافعان حرم رسید و شد و آن‌چه نباید می‌شد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جنایات جنگی ترکیه علیه سوریه

ویدئو : مردان مسلح پسر ال چاپو را فراری دادند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر